• Головна
  • Колаборанти, брехуни, зрадники. Випуск 3, - ВІДЕО
Спецтема
12:14, 16 травня 2022 р.

Колаборанти, брехуни, зрадники. Випуск 3, - ВІДЕО

Спецтема
Колаборанти, брехуни, зрадники. Випуск 3, - ВІДЕО

Ця рубрика існує для того, щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію.

Мета створення цієї рубрики лише одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих». 

Дискусій на тему «згоден/не згоден» тут не буде. 2014-й, коли ще можна було сумніватись, минув. Всі ми були у Маріуполі і бачили, що відбувалось. Тому історії про «Азов, який спалив Маріуполь» залиште для рашаТБ.

 Отже, якщо ви можете допомогти у ідентифікації людей на фото і відео, що будуть з’являтися у цій рубриці, будемо вдячні. Пишіть на [email protected]

Перший герой на відео відверто називає себе, тож і ми не будемо соромитись. Знайомтесь, Іванов Олександр Олександрович з проспекту  Будівельників, 105.

Чоловік полюбляє електротранспорт, робив красиві фотографії маріупольського транспорту, відвідував презентації нових тролейбусів в Маріуполі. Коли ж почалася війна, підтримав окупантів,  поїхав до Донецька та звідти робив фотографії з паспортом днр. На багатьох фото поруч з ним - Ягодкін Дмитро Генадійович, який з 2020 року перебуває в базі Миротворцю як антиукраїнський пропагандист.

Олександр Іванов неодноразово брав  участь у зйомці пропагандистських роликів для російських ЗМІ, телеграм-каналів. В цих роликах він розповідав про те, як ніби його та його матір із мінометів обстрілював "Азов". В своєму Інстаграмі зрадник пише, що коли чув постріли денеерівсько-російської армії, то казав – «Наші стукають у двері».

А ця жінка має дочку в Пітері. Тож її любов до дитини перекинулась і до сусідньої держави. Шкода жінку, але зрада є зрада.

Чоловік з донькою (на відео зазначається його прізвище) розповідає, що його дружину і бабцю вбили азовці. Що йому дає підстави так вважати? Ну так заходили ж в його підвал азовці, тож, якщо міна прилетіла, значить, це вони. (Мабуть, прямо з рук пульнули, без міномета. Але не будемо чекати логіки від цих людей). Пишіть нам, якщо впізнали.

Ця молода особа здається просто хоче стати зіркою Тік-току. Взагалі важко повірити, що вона розуміє, про що каже. Про неї нічого невідомо, тож пишіть нам.

І на останок випуску – пані Валентина. Відео з нею же відоме з соцмереж. Дехто писав, що це не маріупольчанка, а акторка. Але з нами зв’язався сусід цієї панночки. Каже, що добре її знає. Жили поруч на бульварі Меотиди, і за останні вісім років він жодного разу не бачив, щоб з пані Валентини хтось знущався. Тож, сподіваємось, що суд и кара будуть неминучими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...