В.о. директора Маріупольского медичного коледжу Олена Узун самостійно перейшла на бік окупантів.
Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.
За його словами, колаборантка зараз займається "перезапуском" медичного коледжу в Маріуполі під російськими брендами. Вона сповіщає батьків та учнів, пропонує відмовитись від продовження навчання в Україні та отримати російській диплом.
Відомо, що у 2014 році разом із керівником департаменту освіти Зіновією Дмитрієвою сприяла псевдорефенедуму в Маріуполі. Після звільнення міста від окупантів вона пояснила, що її до цього примусили.
"Тоді доказів бракувало. 8 років /вона була/ загорнута в прапор /України/ і перша на співі гімну України. А тепер ось вона. Зараз", - зазначив Андрющенко.
![](https://s.0629.com.ua/s/17/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/606/img39165c0529186b412_627e4ca8e12fd.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію