• Головна
  • Колаборанти, брехуни, зрадники Маріуполя. Випуск 2, - ВІДЕО
14:51, 12 травня 2022 р.

Колаборанти, брехуни, зрадники Маріуполя. Випуск 2, - ВІДЕО

Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми і ведемо цю нову рубрику.

Присвячена вона сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета створення цієї рубрики лише одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих». 

Дискусій на тему «згоден/не згоден» тут не буде. 2014-й, коли ще можна було сумніватись, минув. Всі ми були у Маріуполі і бачили, що відбувалось. Тому історії про «Азов, який спалив Маріуполь» залиште для рашаТБ.

 Отже, якщо ви можете допомогти у ідентифікації людей на фото і відео, що будуть з’являтися у цій рубриці, будемо вдячні. Пишіть на [email protected]

Так, ми знаємо про Закон України Про захист персональних даних, до яких відносяться адреса та номер мобільного телефону. Їх ми публікувати не будемо – просто передамо в поліцію. Ви також можете звернутись до поліції. Бо чим більше колаборантів ми виявимо зараз, тим простіше буде знову зробити наш Маріуполь квітучим містом.

Знайомтесь, жінка біля розтрощеної четвертої лікарні бреше, що вона зачинилась вже наприкінці лютого, що українські військові вигнали звідти на вулицю всіх пацієнтів. Насправді в лікарні переховувались від російських обстрілів сотні людей, а лікарі рятували життя до кінця березня.

Колаборанти, брехуни, зрадники Маріуполя. Випуск 2, - ВІДЕО, фото-1

Жінка багато ще іншої брехні каже. Тож, допоможіть впізнати, хто вона.

А цей чоловік розповідає, що у Маріуполі половина міста – нацисти, і при цьому виїжджає на контрольовану Україною територію, де таких «нацистів», за його логікою, має бути ще більше.

Колаборанти, брехуни, зрадники Маріуполя. Випуск 2, - ВІДЕО, фото-2

Приємно чути тверезу оцінку щодо патріотичних настроїв у нашому Маріуполі. Але трохи підзабув чолов’яга, «а с чего всё началось». Виїжджав через блок-пост на Нікольське орієнтовно 17-19 березня. Зараз сидить десь на заході України та отримує компенсацію. Потрібна ідентифікація.

Це  подружжя вочевидь дуже страждало в Україні.

Колаборанти, брехуни, зрадники Маріуполя. Випуск 2, - ВІДЕО, фото-3

З такою біллю та мукою вони з дитиною захоплювались новим фонтаном, дзвоном миру та парками.

Це було важко для них, як то кажуть росіяни, «через не могу». Ну ось тепер все буде добре. Дякують росії, що прийшла. 

Імена і прізвища подружжя вже є. Якщо у когось є телефони і адреса – пишіть, передамо всі дані поліції.

І остання компанія на сьогодні. Цю родину «вбивали» українські снайпери. Навіть іноземний журналіст здивувався і запитав: «Навіщо?».

А росія – вона ж рятівниця, хліба привезла. «Якщо б не росія, ми б тут всі померли…»

Допоможіть з ідентифікацією. Наша пошта [email protected] 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
Останні новини
live comments feed...