• Головна
  • 4-річну Алісу, яку окупанти розлучили з матір'ю, передали рідним
продовження теми
16:40, 11 травня 2022 р.
Надійне джерело

4-річну Алісу, яку окупанти розлучили з матір'ю, передали рідним

продовження теми

Чотирирічну дівчинку Алісу, яку російські війська розлучили з матір’ю під час евакуації з заводу «Азовсталь», передали рідним. 

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на керівницю Служби у справах дітей Запорізької області Антоніна Матвєєва.

«Дівчинку наказом Служби у справах дітей Запорізької міської ради передано дідусеві. Зроблена була конференція з бабусею, рідною бабусею, яку вона впізнала. Бабуся перебуває у Польщі, тому відбулося відповідне спілкування. Оформили документи, отримали дублікати свідоцтва про народження дівчинки. Дівчинка наразі вирушає з рідними, згідно наказу служби», – розповіла Антоніна Матвєєва.

Як повідомили у обласній Службі у справах дитини, це 36-й випадок, зафіксований службою, коли малолітні діти до 14 років, самі, без батьків, прибували під час евакуації до Запоріжжя.

«Відпрацьовано на сьогодні законодавством, що якщо діти приїжджають без супроводу малолітні, то їх влаштовує Служба у справах дітей. Як обласна, так і міська служба чергує на хабах (для переселенців – ред.). Дітей влаштовують на тимчасове влаштування. Якщо 72 війна, то, рахуйте, кожного другого дня приїжджає така дитина. І служба робить, це згідно законодавства: нікому не оголошуючи, просто вирішуючи ці питання. Діти, що виїжджають за кордон, яким є 16 років, на території України можуть пересуватися, а за кордоном – ні. Тому шукаємо тих батьків без супроводу, яких вони поїхали. Батьки нам скидають довіреність. Обласна служба завіряє ці довіреності. Таких було дітей 50», – додає голова Служби у справах дітей Запорізької області.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРУПОЛЬ. МІСТО-ГЕРОЙ

Читайте також: Російськи нелюди захопили матір 4-річної Аліси у полон. Жінка евакуювалась разом з іншими з "Азовсталі", але до Запоріжжя доїхала лише дитина

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #Аліса #Азовсталь #окупанти
live comments feed...