• Головна
  • «Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО
09:05, 10 травня 2022 р.

«Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО

Багато з тих, хто погоджується на співпрацю з окупантами, або хто виправдовує агресивний напад росії на Україну, почуваються досить впевнено. Вони вважають, що ситуація буде розвиватися так, як і в 2014-му, тобто росія зупиниться там, де її зупинять, але з тих територій, які вона захопила, її вже ніхто не зможе вигнати. І тому досі впевнено брешуть на камери російських пропагандистів, поливають брудом рідну країну і свою армію, бо впевнені в свої безкарності.

Але всі ці люди помиляються. Не цього разу. На відміну від гібридної війни 2014-го, повномасштабна війна зірвала маски і позбавила Україну необхідності підігрівати росії в її бажанні створити псевдо-республіки. Зараз зрозуміло не тільки українцям, а і всьому світові, що всі території, в тому числі ОРДЛО та Крим, були захоплені. І мир в Україні не настане, поки всі ці території не будуть звільнені. 

Тобто не буде заморозки конфлікту. Буде війна до перемоги. Звісно, нашої.

Тому, щоб всі ці зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. 

Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета створення цієї рубрики лише одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих». 

Дискусій на тему «згоден/не згоден» тут не буде. 2014-й, коли ще можна було сумніватись, минув. Всі ми були у Маріуполі і бачили, що відбувалось. Тому історії про «Азов, який спалив Маріуполь» залиште для рашаТБ.

 Отже, якщо ви можете допомогти у ідентифікації людей на фото і відео, що будуть з’являтися у цій рубриці, будемо вдячні. 

Так, ми знаємо про Закон України Про захист персональних даних, до яких відносяться адреса та номер мобільного телефону. Їх ми публікувати не будемо – просто передамо в поліцію. Ви також можете звернутись до поліції. Бо чим більше колаборантів ми виявимо зараз, тим простіше буде знову зробити наш Маріуполь квітучим містом. 

Перша героїня – жінка у робочому одязі підприємства «Троянда Люкс». Вірогідно, мешкає десь у районі обласної лікарні. 

«Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО, фото-1

За свідченнями лікарів обласної лікарні, приблизно 12 березня, коли росіяни захопили лікарню, вони пригнали під її стіни 2 ДТРа та один танк і стали прицільно протягом доби обстрілювати будинки навколо лікарні, в тому числі магазин «Жигулі». Лікарі навіть спитали окупантів, навіщо вони це роблять. Ті відповіли: на всяк випадок, щоб там не змогли переховуватись українськи захисники.

Але жінка бреше і звинувачує українську армію. Хто знає  її ім’я, призів ще – пишіть на пошту сайту.

Черговий герой, якого 8 років «мучал Азов» і у якого Азов обстрілював будинки до приходу росіян.

«Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО, фото-2

Схоже, мешканець Лівого берега.  Хто знає його – пишіть.

А ось ця жінка радіє тому, що окупанти зробили з Маріуполем.

«Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО, фото-3

У неї на серці легко. А у нас – не дуже, тому пишіть.

Ця жінка каже, що українські військові відбирали їжу у дітей в драмтеатрі.

«Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО, фото-4

Кожен, хто там переховувався, розповідав, як був організований побут, де люди брали їжу, і що українські патрульні поліцейські допомагали – привозили їжу, а не навпаки. Привозили її туди і азовці.

Ця жінка, звісно, в тому театрі жодного разу не була. І навряд чи їй про це розповів Кисельов і Скобєєва. Вона просто бреше: «Они отбирали еду у детей, а в Драмтеатре устроили огневое гнездо». Допоможіть ідентифікувати.

Ще одна жіночка не навчилась користуватися логікою. Каже: «Азов собрал 250 гражданских, выстроил их в ряд и шёл сзади. А с первых этажей начали стрелять. Восемь человек убили и четверых ранили».

«Колаборанти, брехуни і зрадники». Розпочинаємо нову рубрику, - ВІДЕО, фото-5

Доволі цікава та новаторська тактика Азову. Так а хто стріляв по цивільних?  Щоб задати жіночці це питання, допоможіть ідентифікувати.

Припускаємо, що зйомка, судячи з рел’єфу, проводилась десь на підступах до міста неподалік від моря. Час зйомки – 19-21 березня.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #колаборанти
Спецтема
Щоб зрадники, брехуни і колаборанти, які так радісно і впевнено паплюжать рідну країну, не загубились після нашої перемоги, а відповіли перед судом згідно з законом про колаборацію, ми розпочинаємо нову рубрику. Присвячена вона буде сепаратистам і колаборантам нашого регіону. Мета цієї рубрики одна: ідентифікувати зрадників і «сочувствующих».
live comments feed...