• Головна
  • В Маріуполі окупанти конфісковують житло, власники якого поїхали з міста. Юристи кажуть: не хвилюйтесь, все повернемо
11:16, 2 травня 2022 р.

В Маріуполі окупанти конфісковують житло, власники якого поїхали з міста. Юристи кажуть: не хвилюйтесь, все повернемо

В Маріуполі окупанти почали масовий обхід вцілілих будинків. Шукають квартири, дома,  власники яких поїхали з міста.

Як розповідають мешканці Маріуполя, чужих людей заселяють в  ці квартири або будинки і розповідають їм, що оскільки власники поїхали, квартири тепер будуть відчужені.

«Мені зателефонувала родичка з Маріуполя, каже, повертайся, бо залишишся без квартири», - розповіла 0629 маріупольчанка Світлана.

В юридичному департаменті Маріупольської міської ради запевнили: маріупольцям, які залишили своє житло, нема про що хвилюватись. Вони є і залишаться власниками свого майна, яке залишилось на території міста.

«Конституція України гарантує громадянам право власності. Воно є непохитним. На жаль, зараз в Маріуполі не діють закони України, а діє казна що. І що окупанти  там витворяють – це з точки зору юриспруденції є кримінальним злочином. Тож, коли Україна поверне контроль над містом, права громадян будуть відновлені. Злочині понесуть покарання. Не треба хвилюватись», - запевнили в юридичному департаменті Маріупольської міської ради. 

Читайте також: В Маріуполі почалась евакуація. Від'їзд від ПортСіті. Також буде автобус з Мангушу та Бердянську. Їдьте звідти!

В Україні запустили сайт пошуку маріупольців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...