• Головна
  • Евакуація з Маріуполя не відбулась. Окупанти розігнали людей
17:12, 23 квітня 2022 р.

Евакуація з Маріуполя не відбулась. Окупанти розігнали людей

Сьогодні, 23 квітня, евакуація з Маріуполя знов не відбулась. Як повідомили 0629 місцеві мешканці, автобуси не прийшли. Але трохи пізніше з'явилась інформація що вони не просто не прийшли - людей розігнали.

Як повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, об 11 годині біля ТЦ “Порт-Сіті” зібралось не менш 200 маріупольців, які чекали на евакуацію до Запоріжжя. Замість обіцяних російською стороною автобусів, до маріупольців під'їхали російські військові і наказали розходитись, тому що “зараз буде обстріл”. Фактично, з застосуванням примусу в грубої формі людей було розігнано. Автобуси так і не було подано для посадки.

Одночасно з цим, окупанти подали автобуси на точку біля ТЦ “Метро” (200 метрів від узгодженої точки евакуації), почали погрузку там. Після цього маріупольцям було оголошено, що “евакуація” буде лише в Докучаєвськ, тобто на окуповану територію. Права покинути автобус людям не дали. У відповідь на запитання, чому так, пролунала відповідь про “націоналісти обстріляли точку евакуації”. Тобто, чергову брехню.

"Так, черговий раз росіянами було зірвано евакуацію. Нахабно викороставши намагання маріупольців повернутись до дому та чесність української армії щодо припинення вогню для організації власних задумів", - зазначив Андрющенко.

Ми чекаємо також на коментар міністерки Ірина Верещук щодо ситуації, яка трапилась в Маріуполі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...