• Головна
  • Секретар РНБО розповів, як маріупольським захисникам доставляли все необхідне
16:01, 22 квітня 2022 р.

Секретар РНБО розповів, як маріупольським захисникам доставляли все необхідне

Секретар Ради національної безпеки Олексій Данілов розповів, що поставки необхідного у Маріуполь відбувались за допомогою гелікоптерів, оборонці міста просили лише боєприпаси.

Про це він розповів в інтерв’ю "Українській правді"

"Це не треба казати, але я вам скажу, що коли ми почали туди відправляти гелікоптери вночі і коли питали, що треба, то вони просили боєприпаси. Не воду, не їжу, хоча це теж доставляли".

 Секретар РНБО зазначив, що зараз ситуація у Маріуполі складна, але "вона там ніколи не була легкою". Він додав, що оборонці Маріуполя "відтягують на себе велике угрупування російських військ".

Данілов також запевняє, що для допомоги мешканцям і захисникам міста "робиться все, що можливо і неможливо".

"Повірте, якщо була б хоча б одна фізична можливість для того, щоб вирішити це питання, ми б його вирішили", – підсумував секретар РНБО.  

Читати також: "Маріуполь - це символ імпотентності ООН". Клімкін дорікнув організації за бездіяльність у рятуванні міста

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...