• Головна
  • Думка змінилася. путін гірший за Гітлера - опитування 0629
17:07, 19 квітня 2022 р.

Думка змінилася. путін гірший за Гітлера - опитування 0629

На початку лютого до початку повномасштабної війни росії з Україною 0629 вирішив порівняти диктаторів і попросив читачів відповісти на запитання "Хто гірше" - Путін, Сталін або Гітлер.

Тоді, на думку респондентів, у порівнянні з Гітлером Путін однозначно програв: 68% опитаних вважали, що гірший за німецький диктатор.

Думка змінилася. путін гірший за Гітлера - опитування 0629, фото-1

Після того, як російські війська практично стерли Маріуполь з землі, 0629 знову попросив читачів порівняти двох диктаторів - Гітлера і путіна. Зазначимо, що думка опитаних кардинально змінилася.

За результатами опитування, 75% респондентів вважають російського диктатора гіршим.

Думка змінилася. путін гірший за Гітлера - опитування 0629, фото-2

Нагадаємо, Україна здобула повну перемогу у справі проти Росії у Міжнародному суді ООН. Суд зобов’язав РФ негайно припинити вторгнення в Україну. Наказ є обов'язковим до виконання Росією згідно з міжнародним правом. Ігнорування рішення зажине РФ у ще більшу ізоляцію.

Далі – Міжнародний суд ООН у Гаазі. У цьому суді вже відкрили справу за іском України проти Росії.

Також є Міжнародний кримінальний суд у Гаазі, який займається розслідуваннями та судовими провадженнями чотирьох типів міжнародних злочинів: геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини та злочин агресії.

Прокурор Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карім Хан, вже доручив своїм прокурорам провести розслідування та зібрати докази.

Цей суд може довести відповідальність президента Росії Володимира Путіна та іншого керівництва за воєнні злочини або злочини проти людяності в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #путін #гітлер
live comments feed...