• Головна
  • ЗСУ перейшли у контрнаступ в районі Святогірська, - Костянтин Машовець
15:50, 17 квітня 2022 р.

ЗСУ перейшли у контрнаступ в районі Святогірська, - Костянтин Машовець

ВСУ внаслідок своїх активних контратак дій тактичного масштабу на ділянці між Святогірськом та Кремінною в зоні проведення операції Об'єднаних Сил (ОС), зуміли відкинути передові підрозділи противника в районі Кремінна – Рубіжне на кілька кілометрів на північний схід, а так само створити достатньо виразну загрозу лівому флангу Ізюмського угруповання противника, так само просунувшись у північно-східному напрямку, у бік річки Оскол.

Про це повідомляє полковник ЗСУ, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець.

"У районі Харкова, Сили оборони України продовжують "відтісняти" передові підрозділи супротивника від околиць міста, поступово звільняючи приміські селища у напрямку на Печеніги та Старий Салтів, а також у районі між цими двома дорогами. Учора, передові підрозділи ЗСУ у цьому районі вийшли до селищ Байрак, Кутузівка, а також просунулися в районі Малої Рогані у східному напрямку.

Угруповання військ противника, що займає позиційний район на південь від умовної лінії Золочів - Вовчанськ поки що перейшло до оборони, але дуже активно впливає своїми далекобійними вогневими засобами поразки по інфраструктурі та мирним кварталам Харкова, поступово їх руйнуючи", - пише Машовець.

Також в Інформаційному спротиві" зазначають, що ЗСУ у районі Харкова намагаються активно діяти у південно-східному напрямку від Індустріального району міста з метою "ускладнення життя" Ізюмсько-Куп'янському угрупованню військ противника.

"За нашими крайніми відомостями, ЗСУ вдалося успішно просунутися в цьому напрямку аж до селища Малинівка в районі Чугуєва... Таким чином стає зрозуміло, що угруповання військ противника, що знаходиться на північ  від міста, просто не справляється з виконанням своєї головної функції - відтягуванням на себе головних сил угруповання українських Сил оборони, що оперує в районі м.Харків... і тим більше, її резервного компонента. З метою недопущення їхнього "вивалювання" на тили Ізюського стада кремлівських пітекантропів. Бо на сьогоднішній день, ВСУ якраз і продовжують зберігати свою активність саме у південно-східному та східному напрямках. Тобто. у напрямі на тили та комунікації Ізюмського угруповання військ противника.

ЧИТАЙТЕ НАС В ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ МАРІУПОЛЬ 0629

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...