• Головна
  • Нова хитрість росіян: українців через спільних знайомих просять поповняти телефони окупантам
17:12, 16 квітня 2022 р.
Надійне джерело

Нова хитрість росіян: українців через спільних знайомих просять поповняти телефони окупантам

 Під час вторгнення російських загарбників в України все більше окупантів під час масового мародерства стали власниками українських мобільних телефонів. Але, щоб користуватися української мобільним звʼязком треба періодично поповнювати телефони і тут окупанти вдаються до хитрощів.

В ході аналізу перехоплених смс російських військових, які безпосередньо беруть участь у бойових діях проти України, виявлено численні звернення до своїх близьких (батьків, дружин, друзів) з проханням звернутись до родичів і знайомих в Україні для поповнення викрадених у місцевих мешканців тимчасово окупованих територій держави номерів мобільних телефонів із зазначенням безпосередньо номеру.

Таким чином громадяни України можуть несвідомо сприяти ворогу в налагодженні зв'язку, адже самостійно поповнювати українські мобільні номера у ворога не має можливості.

Тому правоохоронні органи просять громадянам більш відповідально ставлення ставитися до прохань такого характеру від родичів (знайомих) з тимчасово окупованих територій держави, а також територій рф та рб.

Також у разі надходження прохань поповнити рахунки незнайомих мобільних телефонів – звертатися до компетентних органів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#окупанти #мобільні #поповнення
live comments feed...