• Головна
  • Маріупольські виші тимчасово переїжджають до Києва та Дніпра
13:20, 14 квітня 2022 р.
Надійне джерело

Маріупольські виші тимчасово переїжджають до Києва та Дніпра

Маріупольський державний університет відновлює свою роботу в Києві, а Приазовський державний технічний университет - у Дніпрі.

Про це повідомила Маріупольська міськрада с посиланням на ректора МДУ Миколу Трофименкою

«Зараз ми прагнемо зберегти наших викладачів, студентів та наукову базу аби після повного звільнення повернутися до рідного міста. Також на базі університету разом з міською владою Маріуполя плануємо розгортати великий центр допомоги нашим землякам. Мрія про мирний та відновлений Маріуполь продовжує жити в серцях маріупольців. Віримо, що так і буде», – сказав ректор.

Також, Приазовський державний технічний університет відновить роботу в Дніпрі.

"За наказом МОНУ від 13.04.2022 №334 НТУ «Дніпровська політехніка» – один із потужних закладів вищої освіти України – затверджено як майданчик для відновлення роботи нашого вишу", - повідомили у ПДТУ.

На сайті вишу також повідомляється, що з 18 квітня планується відновити навчальний процес в онлайн-режимі.

"Ми намагаємось відновити роботу університету у м. Дніпро, нам допомагає Дніпровська політехніка (НТУ «Дніпровська політехніка»). Паралельно ми збираємо з всієї Україні наших співробітників та студентів. У складі нашого університету три коледжі, всього близько 1200 співробітників та близько 4000 студентів", - зазначили у ПДТУ.

Нагадаємо, 13 березня ПДТУ був бомбардований з повітря. У 5-й корпус університету влучила потужна бомба. У п’ятиповерховій будівлі вилетіли всі вікна, кілька поверхів були зруйновані.

5 корпус ПДТУ/ Фото ПДТУ

Як повідомили в університеті, усі, хто міг, вирвалися та продовжують вириватися на більш безпечну територію України. Починаючи з 19 березня почали відновлювати зв’язки і збирати інформацію про співробітників і студентів університету, що врятувались. Усі співробітники підключаються до спільноти у Вайбері «Співробітники ДВНЗ «ПДТУ», а всі студенти – до спільноти «Студенти ДВНЗ «ПДТУ». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь #ПДТУ #МДУ
live comments feed...