• Головна
  • Стало відомо, що насправді знаходиться під промзоною МК "Азовсталь" Ріната Ахметова
17:59, 12 квітня 2022 р.

Стало відомо, що насправді знаходиться під промзоною МК "Азовсталь" Ріната Ахметова

Виявляється, під промзоною МК "Азовсталь"  - більше 20 км тонелей, де НАТО розробляє страшну біологічну зброю. Ось які фентезі розповідають російські пропагандисти зазомбованим росіянам про Маріуполь, аби вони ненавиділи і наше місто, і людей, які в ньому живуть.

Генеральний директор "Азовсталі" Енвер Цкитішвілі вже спростував цю маячню.

"Так, наші металурги мають справді багато різних компетенцій щодо виробництва сталі та різних сталевих заготовок, але от біохімія – 100% не їхній профіль. 

І ще, в нас працювала на Азовсталі дуже гідна охорона, яка здійснювала контроль кожного дня на вхід та вихід людей виключно по перепустках. Ми їх запитали – кажуть натівцев та біохіміків з біохімічною зброєю не було останні 80 років точно", - зі сміхом висловився з приводу чергового російського фейка гендиректор.

А потім вже серьозно, без всяких посмішок додав:  

"А тепер серйозно та офіційно: всі наші підприємства в Маріуполі законсервовані в перший тиждень вторгнення Росії в Україну. Хімічні реактиви, які металурги використовували у процесі виробництва, знищені ще 25 лютого, про що є всі необідні документи. 

Розуміючи, що армія РФ може стріляти по виробничим об’єктам, ми заздалегідь подбали про те, щоб наші підприємства не могли нашкодити людям і не стали причиною техногенної чи екологічної катастрофи. На Азовсталі немає жодних секретних тунелів з біохімічними лабораторіями.

Комбінат не мав і не має жодного відношення до розробки чи зберігання будь-якої зброї, в тому числі і біохімічної. На нашому підприємстві ніколи подібного не досліджувалося та не виготовлялося".

Від 0629 додамо: "Азовсталь", дійсно виробляв сотні тон всякого отруйного бруду, пилу та іншіх промислових відходів. І ми, журналісти та громадянські активісти, з цим явищем безпинно боролися. Проте "визволителі" зупинили виробничий процес на підприємстві. Залишили тисячі людей без роботи та засобів до існування. Тож, завод стоїть, нічого не виробляє. А єдинемлихо, яке зараз загрожує Маріполю та всім українцям,  - це рашизм, російська федерація, кожен громадянин країни-агресора та сам особисто путін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...