• Головна
  • Що відбувається в Маріуполі. Все, що вдалося дізнатися станом на ранок 8 квітня
10:07, 8 квітня 2022 р.

Що відбувається в Маріуполі. Все, що вдалося дізнатися станом на ранок 8 квітня

Росіяни другий день поспіль поширюють  новину, що вони взяли під контроль Маріуполь.

Це не відповідає дійсності.

Як наголошує радник міського голови Петро Андрющенко, росіяни контролюють лише частину міста.

"Для загального розуміння, фактично вони просунулись в контролі на один квартал і відносно контролюють територію в районі знищеного Драм театру. Саме в цьому квадраті розташовано будівлі евакуйованих обл прокуратури та СБУ. 

Назвати це контролем «центру міста» - російське перебільшення. 

В доказ відсутності контролю можна подивитись і на інтерв’ю гауляйтера Костянтина  Іващенко. І на місця «виборів» і діяльності колаборантів та окупанів. Це все знаходиться далеко від центру та скоріш це можна назвати околицями міста. 

До того ж під українським контролем залишаються Приморській район, частина Лівобережного в районі Азовсталі, узбережжя від Азовсьалі до порту, сам Порт і власне території (включаючи навколо) заводів. Навіть по площі це більша частина міста". - зазначив Андрющенко.

Маріупольські захисники продовжують знищувати техніку і піхоту ворога. Але зазначають, що росія кинула огромну кількість людей в напрчмку Маріуполя. Вони просто тиснуть кількістю.

За інформацією Генштабу ЗСУ, кількість ворога на маріупольському напрямку перевищує кількість захисників України в 10 разів.

В місті гуманітарна ситуація не покращується, бо нікому і нема за що відновлювати пошкоджену інфраструктуру міста. Зруйновані не тільки дома, а і комунакації.

Проте самопроголошений мер Іващенко, якого звинувачують у вбивсті тисяч маріупольців (підозрюють, що сам він був наводчиком), запевняє, що за російські гроші все відновить, і що в місті пошкоджено не більше 20% будинків.

В місті розквітає мародерство. Не тільки окупанти, але і деякі маріупольці, ходять по пустих домах, які залишили містяни, вибивають вікна, двері, розграбовують чуже майно.

В місті з вулиць дійсно почали щезати трупи. Їх увозять, але що роблять далі, маріупольці нам не повідомляють, бо не знають. В маріупольскому муніципалітеті кажуть, що за їх інформацією в місто завезли пересувні крематоріі. Вони знищують тіла загиблих і знищують таким ином слди своїх злочинів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...