• Головна
  • Забезпечення захисників амуніцією від компанії ТОВ "Фіксон"
Партнерський матеріал
11:00, 6 квітня 2022 р.

Забезпечення захисників амуніцією від компанії ТОВ "Фіксон"

Партнерський матеріал

Забезпечення наших захисників необхідною амуніцією – важлива складова наближення України до перемоги. Багато цивільних людей допомагають військовим в воєнний час, займаючись волонтерською діяльністю. Важливо не лише знайти кошти, чи необхідні речі, а й уміло організувати логістику та командну роботу небайдужих людей, які готові допомагати.

Деяку військову амуніцію вже важко знайти в Україні, оскільки зараз попит наскільки високий, що виробники не встигають забезпечити достатній обсяг виробництва. Тому нагальний питанням є забезпечення і організація доставки необхідних речей з закордону.

Так колектив ТОВ «ФІКСОН» разом з командою небайдужих людей організував збір комплектів бронежилетів для Збройних Сил України, з доставкою броне-плит з США.Вдалось знайти виробника броне-плит в м. Чикаго, який на волонтерських засадах надав 42 броне-плити. З маркою сталі АР-500 та ступенем захисту 5+. Броне-плити пройшли випробування калібрами 7,62/5,45 з АК і кулемета Дегтярьова.

В той же час в м. Звенигородка волонтерами було організовано пошиття спеціальних жилетів для броне-пластин, щоб зібрати комплекти.

Волонтер з США безкоштовно відправив броне-плити літаком до м. Варшава. Потім підприємці Звенигородської територіальної громади за власні кошти знайшли кур’єра, який доставив вантаж до м. Звенигородка. Після розвантаження броне-плит, було сформовано 42 комплекти бронежилетів. Вага одного комплекту 7 кг.Частину комплектів вже передано бійцям в м. Київ. Решту комплектів волонтери відправлять в Миколаївську область.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...