• Головна
  • Ситуація в Маріуполі станом на 1 квітня. Все, що вдалося дізнатись, - ФОТО, ВІДЕО
18:31, 1 квітня 2022 р.

Ситуація в Маріуполі станом на 1 квітня. Все, що вдалося дізнатись, - ФОТО, ВІДЕО

Ситуація в Маріуполі погіршується. Кільце ворога стискається. Проте про здачу міста не може йти мова. Захисники Маріуполя продовжують тримати оборону, завдаючи ворогу великих втрат.

Напередодні в соціальних мережах стали просуватися чутки, що керівництво полку Азов залишило своїх підлеглих. Командиру підрозділу майору Денису Прокопенко довелось сьогодні записувати відео і спростовувати чутки. Справжній командир ніколи не залишить поле бою, якщо його підлеглі бьються.

Наразі в місті тривають вуличні бої. Навіть на Лівобережжі зберігаються квартали, які не контролюють окупанти. Проте ворог зумів підняти ганчірку "днр" над зруйнованим будинком Кальміуській райадміністрації.

На територіях, які зараз підконтрольні рашистам, вони намагаються встановлювати окупаційну владу. Представників шукають серед місцевих колаборантів. 

Так в селищі Віноградне Лівобережного району Маріуполя старостою на службі у окупантів стала пані Круліковська Тамара Анатоліївна. Висуваниця від фракції ОПЗЖ міської ради.

Ситуація в Маріуполі станом на 1 квітня. Все, що вдалося дізнатись, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

"За нашою інформацію ніякого примушення до співпраці в її випадку не було. Теплі обійма зради. Інформацію в СБУ вже передано", - повідомили в Маріупольській міськраді. 

Нагадаємо, що за співпрацю з ворогом українське законодавство наказує позбавленням волі на строк від 10 років до пожиттєвого ув'язнення.

Аналогічна кара очікує і інших членів фракції ОПЗЖ які зараз в Маріуполі намагаються захоплювати владу.

Окупанти знову повністю заглушили зв'язок українських мобільних операторів. Люди можуть користуватися лише картками оператора окупантів "Фенікс".

Кожного дня в торговому центрі "Метро" окупанти роздають їжу. Великі черги голодних людей потрапляють в кадри пропагандистської відеохроніки.

Ситуація в Маріуполі станом на 1 квітня. Все, що вдалося дізнатись, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

В місті як і раніше немає світла, тепла, води, їжі. НЕ працює жлдне підприємство і жоден магазин. І не запрацює, доки в місті будуть знакохитись окупанти.

Місто залишається паралізованим. А окупанти знову не пустили в місто колону гуманітарної допомоги, яку спрямувала у місто українська влада.

Що стосується евакуації, то маріупольцям все важче потрапляти на територію, контрольовану Україною. Все частіше перед мешканцями окупанти ставлять вибір: або ви сідаєте в автобуси і їдете в росію, або повертайтесь у Маріуполь. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...