• Головна
  • Маріуполь буде стояти. І йому допоможуть, - Олег Жданов
08:51, 21 березня 2022 р.

Маріуполь буде стояти. І йому допоможуть, - Олег Жданов

"Маріуполь буде стояти. Там є сили, для того щоб стримувати агресора", - висказав думку військовий експерт Олег Жданов в ефірі національного телемарафону.

Він зазначив, що Україна зараз використовує тактику виснаження супротивника, щоб в певний момент перейти в контрнаступ і звільнити Україну.

Олег Жданов зазначив, що для допомоги Маріуполю буде застосована тактика відтягування сили супротивника. "Ми побачимо це вже цього тижня. Більше говорити не можна", - сказав експерт.

Читайте також: Ситуація в Маріуполі станом на вечір 20 березня

Вони працюють під вогнем. Як в Маріуполі лікарі героїчно рятують людей

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
ТОП новини
1444 день повномасштабної війни. Блекаут у Бєлгороді. Ворог бив по Запоріжжю, Сумах, Кропівницькому. Польща готова передати Україні МіГи
У центрах «ЯМаріуполь» допомагають подавати позови до суду про відшкодування моральної шкоди від злочинів РФ
Окупанти підсвітили драмтеатр у Маріуполі кольорами прапора РФ, - ВІДЕО
Легалізація викраденого під виглядом «захисту»: МВС Росії хоче дозволити реєстрацію авто в міжнародному розшуку