• Головна
  • Радник міського голови Маріуполя: кількість жертв серед мирного населення може складати від 15 до 25 тисяч чоловік, - ФОТО
08:32, 10 березня 2022 р.

Радник міського голови Маріуполя: кількість жертв серед мирного населення може складати від 15 до 25 тисяч чоловік, - ФОТО

Кількість жертв серед мирного населення Маріуполя може складати від 15 до 25 тисяч чоловік. Наразі невідомо, скільки загиблих залишились бід завалами зруйнованих будинків через те, що неможливо розбирати завали під обстрілами. А обстріли в Маріуполі не припиняються ні на годину.

Про це говорить радник міського голови Петро Андрющенко.

За попереднім підрахунком, кількість загиблих вже склала 1207 осіб, більшість з яких неможливо ідентифікувати з різних причин.

"Кількість людей, що прямо зараз знаходяться під завалами – невідома. Ліквідація завалів, евакуація поранених та збір вбитих неможливий через безперервну пряму військову атаку російської армії. Встановити реальну кількість поранених не можливо з тієї причини. Всі лікарні заповнені – загальна кількість стандартних койко-місць  2,5 тис. було переповнено вже на другий день обстрілів".

За даними муськради, перша братська могила прийняла тіла 32 осіб. Але таких могил вже не одна. Крім того, люди й самі хоронять своїх близьких де тільки можна, поза межами кладовищ.

Радник міського голови Маріуполя: кількість жертв серед мирного населення може складати від 15 до 25 тисяч чоловік, - ФОТО, фото-1
Радник міського голови Маріуполя: кількість жертв серед мирного населення може складати від 15 до 25 тисяч чоловік, - ФОТО, фото-2
Радник міського голови Маріуполя: кількість жертв серед мирного населення може складати від 15 до 25 тисяч чоловік, - ФОТО, фото-3

"А тепер про головне. Понад 350 тис. осіб сім діб знаходиться фактично в заручниках російської федерації. У тому числі 3 тис. дітей-грудничків. Загальна кількість дітей складає близько 50 тис.  Які зараз під загрозою смерті від безводдя, голоду або прямої військової агресії. 

Кожен день обстрілу та облоги Маріуполь втрачає щонайменш 150 маріупольців. Місто буквально стикає кров’ю – 600 літрів крові кожен день. Крові маріупольців, громадян України. 

Це нестерпимий біль. Біль з ранку до вечора. З вечора до ранку. Доба за добою відчаю і болю. Маріупольців та всієї України. Це не геноцид. Просто людство ще не вигадало такого слова, яке б стисло описало те, що роблять з українцями в Маріуполі. 

Вся ця біль перетвориться на лють. Лють до росіян. До кожного росіянина, тому ще це не путін натискає на гачок Граду. Не путін підтримує війну в Україні. Не на гроші путіна зроблена вся ця зброя. Це – спільна відповідальність громадян росії і спільна Лють України. 

Остання надія Маріуполя на гуманітарне вирішення. Сьогодні. Майже без надії. Лише Лють. Стоїмо. 

Можна знищити стіни, можна спробувати вбити всіх. Але не можна знищити дух Маріуполя. Маріуполь помститься".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Маріуполь
live comments feed...