• Головна
  • Знімати дорожні знаки, зафарбовувати мітки. Що можуть зробити маріупольці, щоб зупинити ворога
16:44, 26 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Знімати дорожні знаки, зафарбовувати мітки. Що можуть зробити маріупольці, щоб зупинити ворога

У Маріуполі за останню ніч з'явилося дуже багато міток у формі тризуба. Ні, їх намалювали не українські патріоти - ці мітки проставили диверсійно-розвідувальні групи для потреб російського окупанта. Закликаємо замальовувати їх! Також Укравтодор та місцева влада просять мешканців демонтувати дорожні знаки, включно з назвами вулиць та будинків.

Мітки у формі тризуба виросли у Маріуполі за вчорашній день, як гриби після дощу. Маріупольці зустрічають їх у всіх районах міста та на різних об'єктах інфраструктури. Особливо багато цих міток з'явилося у центрі Маріуполя.

Ці мітки є різних кольорів: сині, червоні, білі, чорні, можливо, ще якісь, але всі вони мають форму тризуба з заокругленими краями.

Міська влада дуже просить замальовувати їх. Так як мітки не на дорозі, а на стінах, то є кілька способів для їх усунення (можливо, ви також придумаєте свої ефективні методи): 

1) розведеним цементом;

2) штукатуркою;

3) кількома густими шарами темної фарби (світла не замальовує).

Якщо самі не можете замалювати мітки, то їх можна надсилати у цей Телеграм-бот: https://t.me/ukraine_avanger_bot

Що стосується дорожніх знаків, то Укравтодор закликає їх демонтувати на усіх дорогах України. Пріоритет №1 — вказівні знаки, назви населених пунктів. Зібрані знаки просять передавати місцевій владі та дорожникам.

Почати демонтаж закликають усі шляхові організації, територіальні громади, органи місцевого самоврядування та місцевих жителів.

"У ворога жалюгідний зв‘язок, вони не орієнтуються на місцевості. Давайте допоможемо їм потрапити прямісінько у пекло", - говориться у повідомленні Укравтодору.

Працівники Маріупольської міської влади також повідомляють, що дають офіційний дозвіл на демонтаж дорожніх знаків та вказівників по Маріуполю і Маріупольському району.

"Хай заблукають. Після перемоги відновимо. Назви вулиць та номери домів знімаємо, замальовуємо. Давайте дезорієнтуємо ДРГ", - йдеться у повідомленні від міської влади.

Знімати дорожні знаки, зафарбовувати мітки. Що можуть зробити маріупольці, щоб зупинити ворога, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #война #метки #знаки
live comments feed...