• Головна
  • ПДТУ посів 55 місце серед 100 кращих вузів України
Новини компаній
15:00, 17 лютого 2022 р.

ПДТУ посів 55 місце серед 100 кращих вузів України

Новини компаній

Відома рейтингова система Webometrics Ranking of World's Universities презентувала свіже дослідження, згідно з яким Приазовський державний технічний університет увійшов у ТОП-100 вишів України, посівши у рейтингу 55 місце.

Всього згідно з системою рейтингу світових університетів, що оцінює вузи за рівнем їхньої присутності в інтернеті, було оцінено 31 тисячу вищих закладів освіти по всьому світу. З України до рейтингу увійшли 313 університетів.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитування ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники.

Приазовський державний університет став єдиними маріупольським вишем, який увійшов у сотню найбільш оцифрованих вишів України. Досягнутим результатом університет завдячує інноваційним технологіям, що використовуються у освітньому процесі та науковій діяльності університету.

Сьогодні студенти ПДТУ зміцнюють знання та опановують сучасні професійні навички у передових лабораторіх університету, серед яких - лабораторія цифрового туризму, лабораторія альтернативних джерел енергії, лабораторія робототехніки та мікроелектроніки та інші.

Майбутні абітурієнти сьогодні можуть обирати серед десятків престижних спеціальностей, які користуються великим попитом на ринку праці - від “Інформатики” та “Прикладної механіки” до “Агрономії” та “Соціальної роботи”. Загальна кількість освітніх програм в ПДТУ - 216. Тому кожний при бажанні може знайти собі напрямок навчання, який буде відповідати його здібностям та бажанням.

Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору майбутньої професії та відповіді на всі важливі питання щодо зовнішнього незалежного оцінювання в приймальній комісії ДВНЗ «ПДТУ», яка розташована за адресою: м. Маріуполь; вул. Університетська, 7; 5-й навчальний корпус; І поверх; кабінети 5.118 та 5.119. Телефони для довідок: (0629) 34-30-97, (068)-740-39-17.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...