• Головна
  • Конкурс "Смачний Маріуполь". Студентам пропонують розробити власну страву та отримати гроші за свою ідею
13:28, 10 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Конкурс "Смачний Маріуполь". Студентам пропонують розробити власну страву та отримати гроші за свою ідею

У лютому стартує конкурс "Смачний Маріуполь" для студентів Маріупольського фахового коледжу ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського, які мають придумати рецепт для ТМ "Азовська фабрика-кухня".

Придумала конкурс співзасновниця підприємства "Азовська фабрика-кухня" ("AFK") Марія Бубнова, яка розповіла 0629 про свою ідею.

Конкурс "Смачний Маріуполь". Студентам пропонують розробити власну страву та отримати гроші за свою ідею, фото-1

Пані Марія говорить, що у попередні роки на "AFK" більшість харчів виготовлялися з овочів (різні крем-супи, квашена та маринована капуста, варений буряк та морква), але місцеві фермери вирощують і фрукти, тому з'явилася ідея запустити новий продукт.

"Хочемо запустити на базі овочів і фруктів якийсь продукт. Наприклад, ми знайомі з власником яблуневого саду у селі Тополине Маріупольського району, у нього наразі є проблема зі збутом своїх фруктів. Тому ми вирішили придумати щось таке смачне, щоб його полюбили і діти, і підлітки", - розповідає Марія Бубнова.

Конкурс "Смачний Маріуполь". Студентам пропонують розробити власну страву та отримати гроші за свою ідею, фото-2

Над питанням, до кого звернутися за розробкою нового рецепту, довго думати не довелося.

"Ми знаємо, що Маріупольський фаховий коледж ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського готує технологів харчової промисловості та кухарів, тому звернулися до них з пропозицією спільного проєкту "Смачний Маріуполь". Адміністрація коледжу одразу нас підтримала", - пояснює пані Марія.

Основні умови конкурсу "Смачний Маріуполь" наступні:

  • студенти мають підготувати рецепт, в основі якого будуть фрукти або овочі з нашого регіону;
  • консистенція має бути як пюре;
  • рецепт має відповідати всім нормам здорового харчування для дітей віком від 4 до 18 років.
Конкурс "Смачний Маріуполь". Студентам пропонують розробити власну страву та отримати гроші за свою ідею, фото-3

Як розповіла 0629 завідувачка практики, викладачка технологічних дисциплін Маріупольського фахового коледжу ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського Юлія Богатирьова, до карантину студенти коледжу активно брали участь у різних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, майстер-класах, виїздах, а зараз через дистанційне навчання таких можливостей немає. Тому, коли до них звернулася з пропозицією конкурсу Марія Бубнова, вони погодилися.

"Студенти зацікавилися, коли ми їм розповіли про умови конкурсу, тим паче, їх мотивує, що буде грошова винагорода", - поділилася Юлія Богатирьова.

Проєкт "Смачний Маріуполь" проходитиме у кілька етапів. 15 лютого серед студентів поширять гугл-форму, яку мають заповнити всі бажаючі взяти участь у конкурсі. Далі їм надсилають детальні умови конкурсу, після чого молодь розроблятиме рецепт та прописуватиме технологічний процес. Останнім етапом буде приготування, для якого "Азовська фабрика-кухня" передасть студентам інгредієнти, вказані у їхніх рецептах. Готувати будуть на базі коледжу, так як там є відповідне обладнання.

Переможе у конкурсі рецепт лише одного продукту, який надалі випускатиметься під ТМ "Азовська фабрика-кухня". Також за підсумками конкурсу, переможець отримає грошовий приз від "AFK".

Читайте також: Чир-чир и борщ с килькой. В Мариуполе установят "вкусные" мини-фигурки, - ФОТО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #АФК #конкурс

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Гурман Бойченко
10 лютого 2022 р., 13:50
Тернавская два , безвкусица.
Sergio Ramos
10 лютого 2022 р., 14:50
Маша с Азовмаша - ото столько в ПГТУ училась чтобы в торговлю податься в итоге. Вот к этому вся страна и катится - уйдут все машиностроители в торгаши и тогда на десятилетия аграрной страной будем.
житель
10 лютого 2022 р., 15:48
Может это и бизнес, но очень дорого. Да ,стоимость энергоносителей вложена, но это ни тот уровень жизни, чтобы питаться с баночки.пусть мер и его команда поддержат бизнесмена, они в других доходах. Вопрос будут ли они это кушать, так как живут ни в городе, а сюда сьезжаютс поговормть
Студент из прошлого
10 лютого 2022 р., 19:31
жаренные пельмени и завтрак туриста)
Альона Турлова
10 лютого 2022 р., 22:05
Капуста маринованная "АФК" мягко говоря отвратительная🤔
live comments feed...