• Головна
  • Є цікава вакансія для маріупольців
17:20, 31 січня 2022 р.

Є цікава вакансія для маріупольців

Маріупольський міський центр зайнятості запрошує незайняте населення долучитися до надання послуг з патронату, який є тимчасовою формою офіційного працевлаштування. 

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має власний досвід виховання дитини у сім'ї. Помічником патронатного вихователя може бути будь-який дорослий член сім'ї. Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців.

Держава надає кандидатам у патронатні вихователі можливість пройти відповідну підготовку та отримати професійну підтримку у процесі реалізації своєї діяльності, гарантує грошове забезпечення та соціальну допомогу на утримання кожної влаштованої дитини.

Фінансування послуг патронату здійснюється на оплату праці патронатного вихователя (5 прожиткових мінімумів для працездатної особи, 12405 грн.) та соціальних виплат на влаштованих під патронат дітей (2,5 прожиткових мінімуму для дитини відповідного віку на місяць та 3,5 прожиткових мінімумів при влаштуванні дитини з інвалідністю). Також за патронатного вихователя сплачується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів у розмірі та порядку, визначених Кабінетом Міністрів України.

Більш детальну інформацію можна отримати у фахівців Маріупольського міського центру зайнятості за адресою: пр.Металургів, 84б або за телефоном: 068 669 27 47.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Andrei ****
31 січня 2022 р., 17:59
А неВришки после этого патроната за чей счёт лечить будут?😉🤪
live comments feed...