• Головна
  • Маленький маріуполець, якому на лікування збирали кошти всім світом, став янголом
13:00, 31 січня 2022 р.
Надійне джерело

Маленький маріуполець, якому на лікування збирали кошти всім світом, став янголом

Маріупольський хлопчик, якому збирали кошти на трансплантацію кісткового мозку всім світом, 28 січня став янголом.

У грудні 2020 року 11-річному Вані Ібрагімову поставили страшний діагноз - мієлодиспластичний синдром. Це рідкісне захворювання крові, яке дуже рідко буває у дітей, в основному ним хворіють люди після 60-ти років. У Маріуполі за останні 20 років не було жодного маленького пацієнта з таким діагнозом.

Зиму минулого року Ваня провів у Києві в дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит". Потім батьки поїхали з сином у Білорусь, де планували робити трансплантацію кісткового мозку, проте відділення закрилося на профілактику. Тому батьки знайшли іншу клініку в Туреччині.

Маленький маріуполець, якому на лікування збирали кошти всім світом, став янголом, фото-1

Влітку у Маріуполі для хлопчика організовували благодійні ярмарки, театральні колективи міста давали вистави, а всі виручені за квитки кошти перераховували Вані на лікування.

Всього на операцію та лікування необхідно було зібрати 160 тис. доларів. 300 тис. гривень виділила Маріупольська міська рада, 25 тис. доларів перерахував Фонд Вадима Новинського, решту суми вдалося зібрати завдяки небайдужим людям з усього світу.

Наприкінці літа Вані Ібрагімову зробили в Туреччині операцію, яка пройшла успішно і вже в жовтні хлопчика виписали з відділення трансплантології, після чого юний маріуполець проходив реабілітацію після трансплантації кісткового мозку.

Як пише мама Вані Ольга Митькевич на сторінці у Фейсбук, трансплантація пройшла успішно, клітини прижилися, але відсутність імунітету зробила свою чорну справу. І 28 січня 2022 року хлопчик став янголом.

Маленький маріуполець, якому на лікування збирали кошти всім світом, став янголом, фото-2

"Лікарі зробили все можливе, до останнього ми всі вірили, що все вийде. Плакав навіть реаніматолог, який намагався повернути сина у цей світ", - пише пані Ольга.

Провести Ваню Ібрагімова в останню дорогу можуть всі небайдужі маріупольці о 12.00 2 лютого в Похоронному будинку на Запорізькому шосе.

Маленький маріуполець, якому на лікування збирали кошти всім світом, став янголом, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #Ваня Ибрагимов

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
GlobalGroup
31 січня 2022 р., 13:35
Царство небесное. Мои соболезнования близким...
знакомая
31 січня 2022 р., 15:20
Страх Господний! Знаю маму этого мальчика, работали вместе... замечательная семья! Дай Бог Оле сил и терпения! Ванечке царствие небесное!
а
31 січня 2022 р., 19:20
Царство Небесное, пусть его душа будет в Раю, родителям Соболезнования и терпения выдержать такое горе
Анна
31 січня 2022 р., 20:47
Солнышко!Спи спокойно,малыш!Как жаль(((
1 лютого 2022 р., 18:07
Царство небесное.
live comments feed...