• Головна
  • Розробка програмного забезпечення: Near shoring Україна
Новини компаній
15:50, 12 січня 2022 р.

Розробка програмного забезпечення: Near shoring Україна

Новини компаній

Нестача технічних фахівців уже багато років уповільнює зростання європейських технологій. Лише у Німеччині у 2019 році не вистачало 82 000 технічних фахівців. Згідно з дослідженням Bitkom - провідною цифровою асоціацією Німеччини — у чотирьох з п'яти компаній не вистачає співробітників із необхідною технічною кваліфікацією.

Отже, питання про наймання технічних талантів в інших країнах насправді більше не є предметом суперечок. 

Питання лише у тому, як це зробити правильно. 

Вибір місця часто зупиняється в Україні як країні з ІТ-індустрією, що бурхливо розвивається, штатом з майже 200 000 технічних фахівців і відмінним досвідом при помірних витратах.

Як ви можете бути певними, що ваші дані будуть захищені?

Україна зазнає низки змін, спрямованих на те, щоб членство в ЄС стало можливим.

1 вересня 2017 року набула чинності Угода про асоціацію між ЄС та Україною. 

Угода встановлює політичний та економічний зв'язок між сторонами та намічає законодавчі реформи, необхідні для його успішного виконання.

Однією з таких реформ є захист персональних даних. 

Проте прийняття будь-яких законів, подібних до GDPR, в Україні, швидше за все, займе деякий час, оскільки вони можуть вимагати внесення змін до Конституції України.

Щоб мати можливість працювати з міжнародними клієнтами, українські ІТ-аутсорсингові компанії почали встановлювати власні політики захисту даних відповідно до європейського законодавства.

До речі, переходьте за посиланням ніаршорінг Україна на сайт для того, щоб більш детально ознайомитися з цією процедурою. 

Чи не завадить мовний бар'єр спілкуванню?

Хоча Індекс володіння англійською мовою EF 2020 оцінює Україну як країну із середнім рівнем володіння англійською мовою і ставить її на 44-е місце зі 100 країн, ситуація зовсім інша, коли йдеться про український технологічний сектор. 

Більшість прибережних та офшорних постачальників послуг в Україні пропонують своїм співробітникам курси англійської мови.

В результаті, згідно з щорічним опитуванням DOU, майже 85% людей, зайнятих в українській ІТ-індустрії, володіють англійською мовою на середньому рівні або вище. 

Керівники груп та менеджери проєктів зазвичай володіють англійською мовою на просунутому рівні, оскільки до їх обов'язків входить щоденне спілкування з іноземними клієнтами.

Які можна назвати основні переваги ніаршорінгу в Україні

  • Недорогі, але професійні послуги
  • Велика кількість фахівців з профільною освітою
  • Зосередження на міжнародному ринку праці
  • Легкий доступ завдяки зручному часовому поясу та безвізовому пропуску
  • Нульовий мовний бар'єр — наймаючи українського програміста, ви можете бути впевнені, що ця людина практично вільно говоритиме англійською
  • Щорічно проводиться безліч ІТ-заходів.

Можна з упевненістю сказати, що Україна є одним із найкращих напрямків для аутсорсингу та ніаршорінгу зокрема. 

З такою кількістю переваг ближнього закордоння в цій країні вже не дивно, чому більшість європейських країн воліють обирати Україну в цьому питанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...