• Главная
  • Вже не ковідні! У Маріуполі лікарні повертаються до звичного режиму роботи
10:08, 7 декабря 2021 г.
Надежный источник

Вже не ковідні! У Маріуполі лікарні повертаються до звичного режиму роботи

Лікарні Маріуполя повертаються у звичний режим роботи та більше не будуть приймати хворих на COVID-19.

Як розповів у коментарі 0629 директор департаменту охорони здоров'я Андрій Ремпель, міська лікарня №1 вже з минулого тижня не приймає нових хворих на коронавірус. Там залишилися доліковуватись ті маріупольці, які були госпіталізовані раніше.

Пологовий будинок у Лівобережному районі Маріуполя теж повернувся до звичайного режиму функціонування і більше не приймає хворих з COVID-19.

Міська лікарня №4 з 6 грудня припинила приймати нових пацієнтів з цим діагнозом, проте продовжує доліковувати своїх стаціонарних хворих з коронавірусом.

Наразі ковідними госпіталями лишаються: одне дитяче інфекційне відділення у лікарні №4, інфекційне відділення у БСМП (лікарня швидкої допомоги) та міська лікарня №9, яка повністю переформатована під прийом хворих на коронавірус, і нею й лишається.

Читайте також: С 7 декабря Донецкая область выходит из красной зоны карантина

В Мариуполе показали один день работы отделений для больных коронавирусом, - ВИДЕО

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мариуполь #вакцинация #ковид #коронавирус
Спецтема
В мире объявлена пандемия коронавируса. В Украине с 12 марта был объявлен карантин. Пока на три недели. Коронавирус Мариуполь также касается. В этом разделе мы расскажем всё, что нужно знать о коронавирусе. В том числе о том, как Мариуполь готовится противодействовать коронавирусу.

Комментарии

Объявления
live comments feed...