• Головна
  • Вакансії! В Маріуполі відбудеться ярмарок для людей з інвалідністю
12:12, 24 листопада 2021 р.

Вакансії! В Маріуполі відбудеться ярмарок для людей з інвалідністю

 В Маріуполі відбудеться Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю «Долаємо бар’єри разом».

Він пройде 25 листопада з 10-00 до 11-00  в дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM. Захід проводить Маріупольській міський центр зайнятості.

До участі в ярмарку запрошені 12 провідних роботодавців м.Маріуполя, які здійснюють свою виробничу діяльність у різноманітних сферах економіки. Програмою заходу планується проведення презентацій підприємств та актуальних вакансій.

Шукачі роботи матимуть змогу підключитися до віртуальної онлайн-кімнати, де буде організовано спілкування з роботодавцями, вакансії яких зацікавили. Під час співбесіди з представником підприємства буде можливість отримати відповіді на запитання стосовно характеру та умов роботи, продемонструвати фахові, ділові, психологічні якості, здібності і потенціал.

З метою надання соціально-психологічної допомоги особам, які потребують підтримки з питань реабілітації, відновлення дієздатності та повернення до нормальних умов життєдіяльності, до заходу залучений представник Донецького обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Підключення до участі у ярмарку за посиланням:


https://us02web.zoom.us/j/82470035832?pwd=cGo4NlVkS2FkczgwdTBZWWFmV3B0UT09

Ідентифікатор конференції: 824 7003 5832
Код доступу: 462911

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь
live comments feed...