• Головна
  • Мобільний додаток «Пакован» - як правильно сортувати сміття
Новини компаній
19:00, 23 листопада 2021 р.

Мобільний додаток «Пакован» - як правильно сортувати сміття

Новини компаній
Мобільний додаток «Пакован» - як правильно сортувати сміття

Сортування вторинної сировини розпочинається з купівлі продуктів в упаковці, яку можна переробити. Найправильнішим рішенням було б ретельно обирати упаковку ще з полиці супермаркету. Вже цілий рік разом із командою «Пакован», українці обирають товари з найетичнішою упаковкою та отримують всю інформацію про її переробку, а також список найближчих станцій прийому тари.

Пакован – це новий мобільний додаток створений в Україні, з яким користувачі можуть приємно розпочати процес сортування вторинної сировини. Мета команди «Пакован» – сформувати в громадянській свідомості бажання створити чисту Україну, країну, яка дбає про майбутнє і власні ресурси. Просвітити та виховати культуру свідомого споживання українців за допомогою залучення цифрових технологій.

Зрозумілий інтерфейс та приємний дизайн у поєднанні із такою потрібною функцією, як інформація про сировину упаковки та найближчі сортувальні станції, допоможе користувачам робити покупки усвідомлено. Доступна інформація про маркування та карта із пунктами прийому вторинної сировини, допоможе зробити сортування в домашніх умовах практичним.

Важливою функцією застосунку є можливість користувачів самостійно додавати інформацію про упаковку товарів у базу. Так кожен зможе прийняти участь у створенні проєкту «Пакован».

Застосунок вже працює у Маріуполі, Краматорську та Сєвєродонецьку. І, звісно, команда вже опрацьовує бази сортувальних станцій в обласних центрах країни. Тому приєднуйся!

Проєкт «Пакован», який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, реалізує ГО «Агенція трансформацій М.КЛАС» за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Мобільний додаток «Пакован» - як правильно сортувати сміття, фото-1

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Посилання для завантаження додатку:

https://apps.apple.com/app/id1537570060

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.pakovan

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Проєкт «Пакован»
live comments feed...