• Головна
  • "Вагнергейт" - не єдиний випадок. Генерал Аброськін розповів про провал спецоперації з агентом під підкриттям
09:00, 22 листопада 2021 р.

"Вагнергейт" - не єдиний випадок. Генерал Аброськін розповів про провал спецоперації з агентом під підкриттям

Провал унікальної спецоперації з затримання вагнерівців, яку проводила  українська розвідка, підняв на поверхню цілий комплекс проблем. Виявляється, ганебна кадрова політика вищого керівництва держави призводить до того, що силові структури майже не мають можливості ефективно працювати. 

Нагадаємо, що операцію по затримці вагнерівців, які воювали на Донбасі, проводило Головне управління розвідки. Готувало операцію майже рік. Перша частина пройшла успішно. Вагнерівців вдалося "завербувати", і вони давали свідчення про свої злочини, думаючи, что влаштовуються на роботу.

Але друга частина по затримці злочинців стала провальною через те, що керівник офісу президента Єрмак дав наказ відкласти операцію. Він не мав на це права, але наразі команда президента Зеленського не зважає на правила та норми закону.  

"На жаль, в нашій країні чи будь-якій іншій країні, де постійно змінюються керівники спеціальних підрозділів Нацполіції, СБУ, ГУР МО, де немає спадковості, послідовності, проводити спеціальні операції дуже небезпечно, як для тих, хто їх проводить, так і для задіяної агентури, - пише в своєму Фейсбуці генерал Аброськін. - Такі спеціальні операції, які проводили розвідники ГУР, найскладніші й довготривалі. Без гарантій для організаторів і виконавців у майбутньому розвідники навряд чи проводитимуть".

В'ячеслав Аброськін очолював поліцію Донецької області з 2014 по 2016 роки і він розповідає про провал спецоперації, яку не зміг довести до кінця саме через звільнення. 

"Під час керівництва кримінальною поліцією України у мене також був гіркий такий досвід.

Я безпосередньо проводив впровадження до міжнародної злочинної організації діючого офіцера поліції під прикриттям. Особисто давав офіцеру гарантії - два роки він успішно виконував завдання, але коли я звільнився,  виконати ці обіцяні гарантії я не зміг. За підсумками офіцер залишився сам-на-сам у злочинному середовищі, співпрацювати з іншими керівниками Нацполіції він відмовився. Далі у нього було зруйновано все його майбутнє життя, а з поліції він звільнився.

Змінюючи постійно керівників спеціальних підрозділів, призначаючи «своїх зручних», ми оголюємо захист нашої країни, ми постійно руйнуємо структуру цих підрозділів. Й це відбулося не сьогодні…

«МИ ВОЮЄМО САМІ ПРОТИ СЕБЕ!!!»,- Василій Бурба. На жаль, на сьогодні це найбільш точні слова".

Читайте також: В Донецкой области после воровской "сходки" будут судить криминальных авторитетов, - ФОТО

Экс-главу милиции Донецка Кириндясова, оставившего службу в 2014-м, уволили по приказу Авакова

Почему в Мариуполе закрывают интернат №2, и что теперь будет с воспитанниками

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
удивительно
22 листопада 2021 р., 09:48
Обиженные выходят на тропу. Только доверия уже нет. Ни к кому. А все потому, что в 2014 году одни умирали за страну, а другие делили должности. И никогда не были у власти те ,кто сегодня ни в стране, ни в городе, если выборы 2014 года в Парламент и в 2015 года не были бы сфальсифицированы. 100 лет назад американская власть вот также столкнулась с властью олигархов и только борьба против них ,дала толчок развитию.
Гражданин
22 листопада 2021 р., 10:51
А кто-нибудь ответил за потерю Крыма или части Донбасса? Правильно, никто.. даже ещё богаче стали..
live comments feed...