Карантинні обмеження не перешкода для творчого розвитку вашої дитини
Аби відволікти дітей від пандемії та продовжити розвиток умінь, маріупольські гуртки не призупинили роботу в «червоній зоні». Танцювальний колектив «Арт-Денс» проводить заняття дистанційно. Онлайн-уроки тривають на платформі ZOOM. Вихованці тренування не пропускають навіть попри те, що ще й через інтернет доводиться вчитися в школі.
«Це вже не перша наша дистанційна робота, і, мабуть тому, всі дуже спокійно до неї ставляться. Рівень відвідування конференцій зріс з середнього до високого. Навіть вже малеча розуміє як легко можна підключитися до онлайн-занять. Незважаючи на велику зайнятість дітей у шкільному дистанційному навчанні, ми займаємося, і це є своєрідним психологічним та фізичним розвантаженням для дітей», - розповіла керівниця ансамблю сучасного танцю Тетяна Залавіна.
В такому ж темпі працює творча майстерня «Колібрі». Учні працюють над поробками і малюнками не тільки під час занять, але й у вільний час. Бо можуть знайти необхідну інформацію з уроку на YouTube-каналі гуртка та Tik-Tok. Там керівник Варвара Скудар публікує зручні майстер-класи.
Після виконання кожної роботи, вихованцям дається зворотній зв'язок, індивідуально проробляються техніки, вдосконалюються майстерність. Щоб займатися в колективі, достатньо мати Інтернет, гаджет або комп'ютер та бажання розвивати творчі здібності, які є в кожній дитині. За час карантину колектив брав участь дистанційно в міжнародних творчих конкурсах, де отримав призові місця.
Дистанційне навчання має свої нюанси, а іноді іх можна назвати і перевагами. Так у вихованців Народного ансамблю естрадної пісні «МІД» з'явилася можливість більше часу приділити саме теорії музики.
Вихованці чекають з нетерпінням занять в звичному режимі, аби попрактикуватися в отриманих знаннях. А поки вони на кожному занятті не гаять час та досконало розбирають ту чи іншу тему, вчаться читати мелодії по нотам. Знайомляться зі світом класичної музики. «Слухаючи класичні твори відомих композиторів, діти вчаться фантазувати та передавати свої фантазії через малюнок», - каже керівниця ансамлю Юлія Тищенко.
Активно займаються і вихованці Координаційної ради старшокласників Запустили відео-челендж у ТікТок – «КСС вдома не просто так», провели конкурс есе до Дня української писемності та мови. Школярі запустили низку проектів, спрямованих переключити увагу молоді на соціальні питання в місті.
«Ми відкриті та чекаємо на нових лідерів змін. Знайти нас можливо в соціальних мережах Фейсбук, ТікТок та Інстаграм», - повідомив керівник КСС Євген Скудар.
Учні наголошують, навіть під час дистанційного навчання є можливість брати участь у Міжнародних та всеукраїнських конкурсах онлайн. І головне – перемагати. Тож гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості Кальміуського району відкриті для всіх охочих.