• Головна
  • Чому маріупольські медики з 15 листопада вимушені платити за проїзд у комунальному транспорті
18:00, 16 листопада 2021 р.
Надійне джерело

Чому маріупольські медики з 15 листопада вимушені платити за проїзд у комунальному транспорті

Пенсіонерка, яка працює у лікарні, їхала сьогодні зранку, 16 листопада, у маріупольському комунальному транспорті. Вперше за період пандемії її попросили заплатити за проїзд, аргументуючи це тим, що зі вчорашнього дня діє нова постанова, за якою медики, що їдуть зранку на роботу, теж мають оплачувати проїзд.

Як повідомила 0629 маріупольчанка Людмила, о 07:30 вона сіла в тролейбус №13, щоб їхати на роботу в лікарню. Жінка показала пенсійне посвідчення, довідку з місця роботи та сертифікат про вакцинацію, проте кондуктор вперше за період карантину попросила її сплатити за проїзд.

Кондуктор показала нове розпорядження "Про призупинення безкоштовних перевезень пільгових категорій громадян (пенсіонерів за віком) у громадському транспорті", але пані Людмила відповіла, що там не написано про медиків. На що кондуктор зазначила, що всім працівникам комунального транспорту на минулому тижні начальник МТТУ повідомив, що з понеділка проїзд для медиків платний.

0629 перечитали цю постанову і дійсно, про призупинення безкоштовного перевезення медиків там не йдеться.

Пані Людмила заплатила за проїзд у тролейбусі №13 і коли пересіла на тролейбус №12 (прямого рейсу за її маршрутом немає), то історія повторилася і вона знову була змушена заплатити 10 грн.

Разом з нею їхали інші медпрацівники і для них, за словами жінки, теж стало дивиною, що відтепер вони мають платити за проїзд.

Як повідомила жінці кондуктор у тролейбусі №13, після 9-ої ранку пані Людмила як пенсіонерка може їздити безкоштовно. Тобто, коли жінка повертатиметься з роботи, то вже не сплачуватиме за проїзд.

Раніше всі пенсіонери їздили безкоштовно після 9-ої ранку, проте це правило не розповсюджувалося на медиків. Вони не платили за проїзд навіть якщо їхали до 9-ої ранку.

Директор департаменту транспорту та зв'язку Маріупольської міської ради Василь Клат у коментарі для 0629 пояснив, що з 15 листопада рішення про безкоштовне перевезення медиків та пенсіонерів-медиків зупинено, бо багато людей почали цим рішенням зловживати. Технічний персонал лікарень (прибиральниці, слюсарі тощо) теж отримали довідку, що вони працюють в медичних установах і їздили в громадському транспорті безктоштовно. Тому, як говорить Василь Клат, процес перестав бути контрольований.

Наразі департамент транспорту та зв'язку разом з департаментом охорони здоров'я вирішують, як цей процес привести до ладу та унормувати.

Читайте також: Личный протест! В Мариуполе пенсионерка решила не платить за проезд и не показывать сертификат о вакцинации, - ВИДЕОРЕПОРТАЖ

В Мариуполе пенсионеры без сертификата о вакцинации будут платить за проезд,- Дополнено

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
bister
16 листопада 2021 р., 19:03
рву живот от смеха читая эту так званую "постанову"  мало того что нигде в законах нет определения "громадський транспорт", так ещё и "постанова" написана про громадЯНський транспорт ха-ха
goroжane+
16 листопада 2021 р., 19:07
А что у медиков был бесплатный проезд????  Я что-то пропустила...
СЕРГИЙ
16 листопада 2021 р., 21:15
Уважаемые медики,и медперсонал,расчитайтеся с работы хотя бы на неделю,в счёт отпуска,посидите дома,с детьми,с внуками,отдохните от тяжёлого труда.Пусть Власть города сама займет Ваши места,Врачами,медсёстрами,сделками.Пусть поработают вместо ВАС,а ВЫ ОТДОХНИТЕ,стьездийте на Море,в Турцию,на Мольдивы,отдохните,хотя бы морально.А Мариупольская Власть ВАС пусть подменит,ТАМ ОЧЕНЬ МНОГО СПЕЦИАЛИСТОВ ПО МЕДИЦИНЕ,пусть ВАС подменят!
Сергей Андриенко
16 листопада 2021 р., 21:26
Надо Вадику сказать о фонтанах! Зимой надо фонтан где нить запустить чтоб только в Мариуполе  такой был! Я уже дурею от происходящего!!!!!!! Водка не помогает!
мое мнение
17 листопада 2021 р., 07:51
Едут на работу зарабатывать деньги пусть платят за проезд, даже пенсионеры
live comments feed...