• Головна
  • Школи Маріуполя пішли на дистанційне навчання
17:12, 25 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Школи Маріуполя пішли на дистанційне навчання

Від сьогодні, з 25 жовтня, усі школи Маріуполя переходять на дистанційну форму навчання після попереднього тижня канікул.

Як розповіла консультант Маріупольського центру професійного розвитку Юлія Махова, кожного дня зростає кількість захворюваних коронавірусом, і щоб не наражати на небезпеку вчителів, учнів та їх батьків прийнято рішення зменшити контакти і не відвідувати заклади середньої та початкової освіти.

"Це вже не перший такий виклик для нас, а, мабуть, третій. Кожна школа має свій план роботи в дистанційному форматі. Кожен вчитель має свої онлайн-інструменти, які використовує, напрацьовані тести, матеріали, які надаються учням", - пояснює пані Юлія.

Школи Маріуполя пішли на дистанційне навчання, фото-1

Загальноосвітні навчальні заклади працюють кожен зі своїми платформами онлайн-навчання.

"Хтось використовує платформу "Єдина Школа", яку закупила міська рада спеціально для учнів початкової школи, хтось "Microsoft Teams", хтось "Google Meet" та ін. У минулому році маріупольські вчителі зробили записи багатьох відеоуроків, які можна знайти на сайті "Маріупольського телебачення". Стартувала і Всеукраїнська онлайн-школа, де більше 1800 різних відеоуроків, матеріалів, тестів по 18 шкільних предметах, якими можуть користуватися учні 5-11 класів. Батьківські збори також проводяться онлайн. Учителі вже навчилися організовувати в онлайні навіть урочисті заходи", - розповідає консультант Маріупольського центру професійного розвитку Юлія Махова.

Коли школи розпочнуть очну роботу - поки ніхто не знає. На сьогодні відомо, що до 1 листопада класи усіх шкіл знаходитимуться на дистанційному навчанні. Наприкінці кожного тижня це рішення буде переглядатися з огляду на поширення коронавірусу в місті.

1-4 класи навчаються поки що теж онлайн. Хоч вчителі і отримали щеплення, але діти не вакциновані і можуть виступати переносниками хвороби для своїх батьків та близьких. Вихід з онлайну учнів початкової школи зараз не розглядається, навіть якщо будуть вакциновані 100% вчителів", - говорить Махова.

Школи Маріуполя пішли на дистанційне навчання, фото-2

Журналістка 0629 запитала Юлію Махову, як виходять з ситуації, коли в учня немає комп'ютера чи смартфона, або ж відсутній доступ до Інтернету.

"Вчителі можуть надсилати учням завдання звичайною поштою або диктувати по телефону. Коли учні виходять уже в школи, то вчителі проводять діагностичний контроль, щоб подивитися на прогалини кожного та скорегувати навчання, тобто повертаються до тем, які погано засвоїли. Також вчителі мають індивідуально працювати з учнями, які не змогли під час дистанційного навчання засвоїти матеріал. З ними потім залишатимуться після уроків та наздоганятимуть все".

Наразі 80% учительського складу всіх шкіл міста вакциновані.

Ми вдячні, що нас підштовхнули до вакцинації. Тоді не всі були в захваті, що вчителів змушують вакцинуватися, але зараз, спостерігаючи цей ажіотаж у центрах вакцинації та кількість хворих, ми раді, що зробили щеплення напередодні", - ділиться думками консультант Маріупольського центру професійного розвитку Юлія Махова

Читайте також: Мариупольских школьников из-за коронавируса досрочно отправят на каникулы

Що обирають маріупольці: звільнятися чи вакцинуватися? - ВІДЕООПИТУВАННЯ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #школы #вакцинация #ковид

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Tang
25 жовтня 2021 р., 18:11
Дистанционно работющих педагогов будут отстранять от работы при отсутствии вакцинации? В чем смысл?
Marquez
25 жовтня 2021 р., 18:52
Интересно, проводились ли исследования, как третий год дистанционного обучения повлияет на качество образования? 
Василий Петрович
25 жовтня 2021 р., 19:28
Возложили все на родителей. Делают из детей дебилов.
Останні новини
live comments feed...