• Головна
  • "У вас був вибір, ви самі захотіли померти", - лікар-радіолог про ситуацію у ковідних відділеннях
12:37, 23 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

"У вас був вибір, ви самі захотіли померти", - лікар-радіолог про ситуацію у ковідних відділеннях

Лікар-радіолог Олександрівської клінічної лікарні у Києві Михайло Сидоренко розповів у своєму Instagram про страшну дійсність, яка зараз коїться у ковідних відділеннях.

"Шанс вийти з інфекційної реанімації живим зараз становить 50/50, шанс залишитись живим після інтубації і ШВЛ майже нульовий. Це не офіційна статистика, це мої особисті підрахунки складені за місяць. І знаєте, що я вам скажу, ця хвиля унікальна, бо вакцини вже є загальнодоступними.

Якщо ви потрапляєте в лікарню зараз, то знайте, до вас відразу з порогу буде упереджене ставлення, у вас був вибір, ви самі захотіли померти. І ще чим ця хвиля унікальна, це тим, що це дельта і вона поводить так само як і інші штами, але швидше. Місця в реанімації завжди для вас будуть, лікарню вже не можливо перевантажити. Бо на одного поступаючого пацієнта, завжди знайдеться труп.

Пам'ятаю, взимку була ситуація, що чоловік просидів 2 години на приймальному з балоном кисню, чекаючи, що хтось помре і звільнить йому місце, дочекався. Зараз цю ситуацію важко уявити, бо ліжко не встигає охолонути від попереднього пацієнта, це просто конвеїр для трупів.

Коли ви потрапите в палату, на вас натягнуть маску, з часом від низької сатурації у вас поїде дах і ви будете зривати цю маску, намагатиметесь встати, можливо впадете і зламаєте собі якусь кістку. Тоді санітарки візьмуть і поріжуть синю медичну пелюшку і прив'яжуть ваші руки і ноги до ліжка. І тоді про вас забудуть, ви захочете в туалет, ви захочете води, ви будете видавати якесь незрозуміле мичання з під маски, але на вас не звертатимуть уваги. Періодично до вас приходитиму я, підніматиму вас, підкладаючи холодну рентгенівську касету під спину, намагатимусь розшифрувати, що ви мені намагаєтесь промукати крізь ту маску, але найімовірніше я вас теж не зрозумію.

Коли ви помрете, вас ще намагатимуться відкачати, зламають ребра, але шансу майже не буде. Вас запакують в чорний поліетиленовий мішок, покладуть на стару потаскану каталку і вивезуть в коридор. Далі ваш лікар вийде з відділення, де стоятимуть ваші близькі, він скаже, що ви, на жаль, померли. Буквально через секунду в коридорі стоятиме страшенний крик. Ви не уявляєте наскільки це явище вкарбовується в пам'ять, це неймовірно скажений крик. І мені вас не буде шкода, ви вже мертві, ви нічого не відчуваєте, а от вашим близьким буде важко.

Вакцинуючись, ви бережете близьких від своєї смерті".

київський лікар-радіолог Михайло Сидоренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #коронавирус #Covid-19 #вакцина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
анти
23 жовтня 2021 р., 13:03
Ну вы серьезно???? Уже не знаете как народ на вакцину подбить! Вот вам случай: У знакомой семьи жена решила сделать вакцину через пару дней у неё обнаружили коронавирус! Она заразила мужа короной! Через неделю муж умер а она в это время уже лежала в больнице! Ей сообщили что муж умер, она впала в кому! ВОТ ДЕЛАЙТЕ ВЫВОД! Колоть в себя эту «вакцину» или нет
denagno
23 жовтня 2021 р., 14:11
Врач не имеет права говорить такие вещи. В стране тотальное недоверие к медицине, органам власти и образованию и Вы, о врач, вините их в том, что они не доверяют вакцине и вакцинации в целом? Вакцина, может быть, и панацея, но вакцинироваться так, как этого хотят власти, не получится - люди не доверяют гнилым словам чиновников, в том числе чиновников от медицины. В ЕС пошли вакцинироваться, так как они верят своей системе медицины, знают, что им помогут! А у нас? А у нас врач на местах делает запрос для теста на КОВИД, потом человек его только делает, три дня ждем результаты, а если выходные, то 4 и лишь потом людям дают лечение. В ЭТОМ И ДЕЛО, что челочек понимает, что у него КОВИД лишь в средней или тяжелой стадии заболевания!!! И только тогда скорые и так далее. Медики сами подрывают лечение, а потом надеются на вакцину. Фу. Темпы вакцинации были нормальными, люди сами шли и записывались - сначала немного, потом больше и больше, когда понимали на живом примере, что все ок. Когда происходит принуждение, самое первое, что делает человек - думает о свободе, а потом о жизни.
Anastasiia
23 жовтня 2021 р., 14:14
Интересно, что ни в Фейсбук ни в Инстаграм нет такого человека. И Гугл не выдает такого врача. А ещё интересно, почему врач не в халате, да ещё и с голыми руками.
местный
23 жовтня 2021 р., 15:10
Интерн это всего лишь- ну прям как Лобанов из интернов
Painter813
23 жовтня 2021 р., 16:14
я вакцинирована, когда шла на вакционацию в конце августа - шла ради сертификата и проверить на себе как оно. Плохо чувствовала себя только после второй дозы Пфайзер, была температура 37.3, подташнивало, слабость (спала весь день), потом выпила найз и через 40 минут все как рукой сняло. Забыла я о вакцинации своей - обычное дело. В Киеве много вакцинированных, ну а потом узнала, что мои родители заболели. Оба. Живут в Мариуполе. Все такие же симптомы, как и у меня были, толь в 1раз в 50 круче, чем у меня были в первый день после второй дозы. Уже 15е сутки, а мои родители так и не могут мне сказать идут на поправку или нет, сами не поняли. Слабость жутчайшая, теперь я жалею, что не уговорила их на вакциону сразу же после того, как сама привилась.
live comments feed...