Термінова новина! Міський пікнік у парку Гурова скасовується

Ввечері 13 жовтня міська влада зважила всі ризики від поширення коронавірусної інфекції та прийняла рішення не проводити завтра, 14 жовтня, міський пікнік у парку Гурова.

Ухвалення такого рішення в останній момент пояснюють тим, що наразі статистика захворюваності COVID-19 змінюється щодоби. Тому отримані сьогодні дані проаналізували і вирішили, що проведення пікніку є дуже ризиковим у даних умовах.

Як пише на своїй сторінці у Фейсбук радник міського голови Петро Андрющенко, міський пікнік та концерт оркестрів переносяться.

"А переносяться - це не відміняються. На коли? Як тільки ми подолаємо черговий ризик червоної зони і вимушеного карантину. Дивлячись правді в очі - це буде вже ближче до різдвяних і новорічних свят", - пише Андрющенко.

У коментарі 0629 він також повідомив, що наразі розглядається два варіанти вирішення проблеми з витратами підприємців (закупка продуктів, приготування працівниками страв, їх зберігання та доставка).

Перший варіант: компенсація витрат учасникам пікніка за рахунок міського бюджету. Якщо так станеться, то це стане першим таким прецедентом. Це рішення буде по-людські правильним та покаже, що місто може бути надійним партнером для місцевих підприємців.

Другий варіант: зробити участь у передноворічному ярмарку цим 22-ом підприємцям (саме стільки їх мало бути на міському пікніку) на пільгових умовах. Але тут проблемою може бути те, що, можливо, не всі ці бізнесмени тепер захочуть співпрацювати з містом та брати участь у різдвяному ярмарку.

0629 буде слідкувати за ситуацією компенсації підприємцям витрат.

Читайте також: Мариупольских школьников из-за коронавируса досрочно отправят на каникулы

Мариуполь пикник коронавирус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии