• Головна
  • Термінова новина! Міський пікнік у парку Гурова скасовується
21:37, 13 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Термінова новина! Міський пікнік у парку Гурова скасовується

Ввечері 13 жовтня міська влада зважила всі ризики від поширення коронавірусної інфекції та прийняла рішення не проводити завтра, 14 жовтня, міський пікнік у парку Гурова.

Ухвалення такого рішення в останній момент пояснюють тим, що наразі статистика захворюваності COVID-19 змінюється щодоби. Тому отримані сьогодні дані проаналізували і вирішили, що проведення пікніку є дуже ризиковим у даних умовах.

Як пише на своїй сторінці у Фейсбук радник міського голови Петро Андрющенко, міський пікнік та концерт оркестрів переносяться.

"А переносяться - це не відміняються. На коли? Як тільки ми подолаємо черговий ризик червоної зони і вимушеного карантину. Дивлячись правді в очі - це буде вже ближче до різдвяних і новорічних свят", - пише Андрющенко.

У коментарі 0629 він також повідомив, що наразі розглядається два варіанти вирішення проблеми з витратами підприємців (закупка продуктів, приготування працівниками страв, їх зберігання та доставка).

Перший варіант: компенсація витрат учасникам пікніка за рахунок міського бюджету. Якщо так станеться, то це стане першим таким прецедентом. Це рішення буде по-людські правильним та покаже, що місто може бути надійним партнером для місцевих підприємців.

Другий варіант: зробити участь у передноворічному ярмарку цим 22-ом підприємцям (саме стільки їх мало бути на міському пікніку) на пільгових умовах. Але тут проблемою може бути те, що, можливо, не всі ці бізнесмени тепер захочуть співпрацювати з містом та брати участь у різдвяному ярмарку.

0629 буде слідкувати за ситуацією компенсації підприємцям витрат.

Читайте також: Мариупольских школьников из-за коронавируса досрочно отправят на каникулы

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мариуполь #пикник #коронавирус

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
!!!!
13 жовтня 2021 р., 23:04
Нечего было и до этого проводить массовые мероприятия. Начиная от для города, и кучи не нужных фестивалей!
panaev
13 жовтня 2021 р., 23:32
Хто всрався?!
ombra
14 жовтня 2021 р., 09:31
А что так?   Всякие фестивали фигачить - это нормально, а тут и про вирус вспомнили ....
Василий Петрович
14 жовтня 2021 р., 11:03
Кукиш им, а не компенсация. И так зарабатывают деньги на нас. Пусть сдадут свою продукцию в дом престарелых. детсады, школы. Вот тогда им будет честь и хвала.
efx6
14 жовтня 2021 р., 22:44
А компенсировать как будут? Дадут горе-предпринимателям столько, сколько те попросят? Так они сейчас быстро филькиных чеков понавыписывают про мраморную говядину из самой Японии и лаваши-импорт с самой Грузии. Это будет не первый прецедент, а катастрофа. Деньги из бюджета разбазаривать только так на артистов, которые не выступают из-за ограничений, и на еду, которую никто не увидит до нового года, предприниматели быстро спрячут заготовки по холодосам, и, привет, кишечные  инфекции к короне!
live comments feed...