На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ

На території військової частини 3057, яка у квітні 2014 року дала рішучий відпір терористам, сьогодні освятили хрест та заклали капсулу на початок будівництва каплиці.

Ця військова частина відома не лише в Маріуполі, але й в усій Україні. Її військові мужньо відбили спробу захопити територію своєї військової частини, коли здавалося, що у сепаратистів в місті уже все "схвачено". Цей епізод став першою цеглинкою у визволенні Маріуполя від терористів.

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисників та захисниць України на територію цієї частини прибув митрополит Донецький та Маріупольський отець Сергій з іншими священнослужителями. Вони освятили хрест, який стоїть біля майбутньої каплички Святого Великомученика Дмитрія Солунського та підписали Грамоту про зведення самої каплиці, яку заклали в капсулу та замурували у фундамент каплиці.

На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-2 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-3 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-4 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-5 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-6

Командир 12-ої бригади Національної гвардії України, яка дислокується у військовій частині 3057, полковник Денис Шлега розповів, що ідея звести маленьку церкву на території частини надійшла від особового складу бригади та її командування, а владика Сергій цьому посприяв.

На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-7 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-8 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-9

"Я вважаю, що каплиця на території військової частини є дуже важливою, тому що вона стане місцем, де військовослужбовці нашої частини та члени їх родин зможуть задовільнити свої релігійні потреби", - пояснює полковник Денис Шлега.

На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-10

Під час заходу, владика Сергій вручив церковну нагороду командиру 12-ої бригади Денису Шлезі за боротьбу зі злом. Сам же полковник Шлега вручив два нові військові звання офіцеру та офіцерці.

На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-11 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-12 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-13

Встановлювали хрест та заливали фундамент каплиці самі військовослужбовці частини.

На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-14 На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-15

"Капличку плануємо побудувати до якогось великого релігійного свята наступного року: до Великодня або Трійці. Але це в ідеалі, бо є фінансове питання і погодні умови. На все воля Божа", - говорить Шлега.

На території славнозвісної маріупольської військової частини заклали капличку, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-16

Читайте: Непроста церква. Як маріупольці перетворюють храм в культурний центр власними руками, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Мариуполь военные церковь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии