• Головна
  • Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти у Маріуполі
Новини компаній
11:00, 4 жовтня 2021 р.

Найбільша українська ІТ-компанія шукатиме таланти у Маріуполі

Новини компаній

Поговорити про проєкти в ІТ, обмінятися досвідом та дізнатися, як стати технічним гуру — 10 жовтня о 13:00 маріупольських ІТ-фахівців запрошують на першу живу зустріч про ІТ від найбільшої української ІТ-компанії, SoftServe. 

На заході маріупольські розробники зможуть: 

  • Дізнатися, які технічні напрямки зараз в трендах компанії та як визначаються потрібні hard-skills для успішного інженера

  • Познайомитися з компанією, її проєктами та людьми

  • Поспілкуватися з однодумцями та почути історії віддаленої роботи 

  • Послухати про те, як побудована робота з клієнтами, основи життєвого циклу проектів 

  • Проконсультуватися з рекрутером щодо кар’єрного розвитку

  • Наживо протестити демо-розробки та R&D-проєкти 

Маріуполь став фінальним десятим містом ROAD SHOW компанії SoftServe, що об’єднує понад 10 тисяч спеціалістів, серед яких — і маріупольські ІТ-фахівці. Про віддалену роботу та плани розширення SoftServe в Маріуполі — поговоримо на зустрічі. 

Дата та час: 10 жовтня, 13:00

Де: «Акварель», Приморський бульвар, 17

Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням

Про компанію:

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).  

Компанія працює над понад 1200 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...