• Главная
  • Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО
Новости компаний
16:00, 28 сентября 2021 г.

Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО

Новости компаний

За багаторічною традицією Азербайджанська громада долучилася до святкування Дня міста Маріуполя. Цього року воно проходило разом зі святом грецької культури "Мега Йорти".

Представники Азербайджанської громади розгорнули на святі у парку свою палатку, де продемонстрували книги, елементи національних костюмів та кулінарні вироби. Гості свята могли продегустувати національні азербайджанскі страви: плов, пахлаву, долму, шашлик та ін.

"Азербайджанці живуть у мирі та порозумінні з іншими національними громадами, беруть участь в міських заходах. Такі свята дають можливість більше дізнатися про культуру та традиції інших народів, а також продемонструвати свою", - відмітила Глава Азербайджанського Конгресу Афаг Гамідова и привітала мешканців міста  з "Великим святом"( так перекладається "Мега Йорти" з грецької мови).

З виступом до Маріуполя приїхала телеведуча "Нового каналу", співачка, заступниця голови Азербайджанського культурного центру ім. Мусліма Магомаєва Наталя Кудряшова.

Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО, фото-9

На сцені в парку ім. Гурова для маріупольців  також співал народний артист України, голова Азербайджанського культурного центру ім. Мусліма Магомаєва Гурбан Аббасов.

Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО, фото-10

Молоде покоління Азербайджанської громади на сцені представляв переможеці конкурсу "Голос діти Азербайджан -2019" Мехман Гамідов. Колектив "Азовські чайки" станцював танець " під назвою "Ялли". На виставці були представлені картини художниці Міли Тагієвой.

Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО, фото-11

Також на святі за значний внесок у всебічну підтримку в сфері міжнаціональних відносин в Україні, зміцнення дружніх зв'язків та з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України Главу Азербайджанського Конгресу Афаг Гамідову нагородили почесною грамотою. Її вручив глава Асамблеї Національностей України Ровшан Тагієв.

Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО, фото-12
Азербайджанска громада долучилась до святкування Дня міста Маріуполя та "Мега Йорти",- ФОТО, фото-13

Концерт, яке подарувала Азербайджанська громада у День міста, надовго запам'ятаєсться маріупольцям.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мариуполь

Комментарии

Объявления
live comments feed...