У Маріуполі знайшли виводок павуків-вовків, - ФОТО

Сьогодні у дворі своєї багатоповерхівки на вулиці Гранітній маріупольці зустріли величезного павука зі своїм виводком. Городяни побоюються, що павук отруйний і може нести небезпеку.

Про це 0629 повідомила місцева жителька Тетяна.

"Розміри його тіла без лапок приблизно 2-2,5 см. Лякає той факт, що це двір багатоповерхового будинку з дитячим майданчиком, а неподалік розташовані дитячий садок №21 і дитяча школа мистецтв", - розповідає пані Тетяна та показує фото:

У Маріуполі знайшли виводок павуків-вовків, - ФОТО, фото-1

"На фото самка павука-вовка. Так, вони є і в Маріуполі. Всі павуки отруйні, але не всі небезпечні. Сила отрути павука-вовка невелика і не є небезпечною для людини. Вони всюди завжди були, є і будуть: на вулиці та навіть у будинках. З ними не потрібно нічого робити. Ці павуки не кидаються на людей. Навіть якщо його придавити і він укусить, то з людиною нічого не станеться. Для тварин вони теж не несуть загрози, бо прокусити через шерсть не можуть", - говорить маріупольський серпентолог та арахнолог Олексій Кісілішин.

Коментуючи випадок, який трапився в Маріуполі у минулому році, коли павук-вовк вкусив домашнього кота і той загинув, Олексій говорить: "То був кіт мого знайомого. Павук-вовк вкусив його у язик, тому кіт незабаром помер. Але це настільки нереальний випадок, що я його взагалі до статистики не відношу".

У Маріуполі знайшли виводок павуків-вовків, - ФОТО, фото-2

Ентомолог паразитологічної лабораторії Маріупольської міської філії ГУ "Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України" Людмила Доценко розповіла у коментарі 0629, що у Маріуполі, як і майже по всій Україні є отруйні павуки, у тому числі й тарантули. "Потрібно, щоб мешканці спіймали у банку одного з цих павуків та принесли у нашу лабораторію на вул. Бахчиванджи, 57, і вже потім ми скажемо вже, наскільки вони небезпечні та як можна вжити відповідні міри. Наша служба не виїжджає на такі виклики", - розповідає Людмила Доценко.

Читайте також: В Мариуполе паук-волк «убил» домашнего кота

Мариуполь пауки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии