• Главная
  • Фермерський фестиваль у Маріуполі
Новости компаний
19:00, 16 сентября 2021 г.

Фермерський фестиваль у Маріуполі

Новости компаний

Можна дивитися вічно на три речі – як горить вогонь, як тече вода і на те як презентують свою крафтову продукцію фермери Східної України. Вогню і води не обіцяємо, а от  свіжу, натуральну і екологічну продукцію запросто. Її можна буде придбати на фермерському фестивалі LOCAL FARMER FEST, що відбудеться в Маріуполі 18 та 19 вересня.

Подібний захід проходив у серпні минулого року. Тоді для мешканців та гостей міста кращі фермери Донецької, Луганської і Запорізької областей презентували продукцію серед якої сир та різні молочні вироби з власних сироварень, мед, чаї, натуральні солодощі без цукру, м’ясні делікатеси, соуси, джеми і не тільки.

Формат фестивалю – маркет під відкритим небом із організованими зонами відпочинку настільки полюбився відвідувачам, що організатори залишили його і цьогоріч. Адже що може бути кращим за крафтові смаколики у сонячний день.  

Фестиваль буде проходити за сприяння проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» і має на меті ознайомити українського споживача з фермерами-власниками стандартизованих за європейськими нормами приватних господарств Південно-східної України.

Учасниками свята пишності та смаку цього року стануть 60 кращих фермерів Донецької, Луганської і Запорізької областей. Гостям фестивалю будуть представлені:

  • сири;
  • ковбаси;
  • мед;
  • солодощі;
  • напої;
  • соуси;
  • джеми;
  • морепродукти.

Протягом двох днів крім крафтових продуктів на відвідувачів фестивалю чекатимуть дегустації, розіграші призів та яскрава концертна програма – виступи танцювальних гуртів і кіно просто неба.

Слід зазначити, що захід відбудеться з урахуванням встановлених протиепідемічних вимог ВООЗ та МОЗ України. Гості свята отримують безкоштовні захисні маски та матимуть вільний доступ до санітайзерів. Крім того, столи виробників будуть розташовані на достатній відстані між собою задля уникнення скупчення людей та черг.

Ми чекатимемо вас 18 та 19 вересня, за адресою проспект Миру (біля театру), з 12:00 до 22:00. Якщо вже хочете познайомитися з учасниками фестивалю та дізнатися історії становлення улюбленої справи всього життя, заходьте на офіційні сторінки LOCAL FARMER FEST в соціальних мережах – Інстаграм і Фейсбук

Давайте разом на  Local Farmer Fest  підтримаємо локального виробника!

Слідкуйте за LOCAL FARMER FEST в Інстаграм https://www.instagram.com/local.farmer.fest та у Фесйбуці https://www.facebook.com/local.farmer.fest/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Объявления
live comments feed...