Отримай 200 гривень на поїздки та інші послуги з сервісом замовлення таксі «Максім»

«Максім» - це міжнародний сервіс для замовлення поїздок та інших щоденних послуг: вантажоперевезення, допомога вантажника, кур'єрська доставка документів і посилок, придбання і доставка продуктів та інших необхідних товарів, допомога на дорозі.

«Максім» пропонує здійснювати поїздки за вигідною ціною - від 30 гривень. Вартість послуги відома одразу після зазначення маршруту, вона не залежить від дорожньої ситуації і не зміниться наприкінці шляху. Завдяки цьому пасажири можуть легко планувати свої витрати.

Можна будувати складні маршрути з декількох адрес, змінювати маршрут впродовж руху, викликати транспорт як на поточний час, так і заздалегідь. Ще одна функція - можливість ділитися треком поїздки. Пасажир може відправити посилання на рух за маршрутом, якщо хоче розповісти іншій людині, де він їде.

Крім того, в «Максім» водії і пасажири можуть напряму пропонувати свою ціну поїздки. Така можливість допомагає прискорити для пасажира подачу автомобіля в ситуації, коли ціна замовлення не відповідає очікуванню водія.

Мешканці Маріуполя можуть замовити перевезення вантажів і послугу вантажника. Це стане в нагоді, якщо необхідно, наприклад, завантажити або розвантажити речі під час переїзду, занести в будинок придбану побутову техніку та в інших ситуаціях.

Послуга вантажоперевезення в сервісі «Максім» стає все більш популярною. Найчастіше маріупольці перевозять матеріали для ремонту, меблі та велику побутову техніку. Вартість за тарифом «Вантажний» починається від 90 гривень.

Залежно від ситуації користувач може обрати вантажопідйомність автомобіля - до 1,5 або до 2 тонн. При замовленні можна повідомити про речі, які необхідно завантажити або розвантажити, а також вказати кількість поверхів і номінал купюри, з якої буде потрібна решта.

«Максім» дарує новим користувачам 200 гривень на послуги сервісу за промокодом 0629, який необхідно ввести в додатку. При активації промокоду особовий рахунок поповниться на 200 преміальних гривень, якими можна оплатити 10% від вартості замовлення протягом 90 днів з моменту зарахування. Акція діє до 31.12.2021.

Оформити замовлення можна будь-яким зручним способом: в додатку «Максім» taximaxim.com/m, за телефоном 27-77 і на сайті taximaxim.com.ua/


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии