Як покращити кредитну історію?

Кредитна історія розкаже про вас більше, ніж бабця в під’їзді. І саме від цього залежатиме, видадуть вам кредит чи ні. Однак не все так категорично. Навіть погану історію можна відполірувати та повернути колишню репутацію. Ділимося дієвими методами, як покращити КІ.

Чому кредитну історію потрібно негайно виправляти?

Звісно, можна заріктись брати кредити та махнути на все рукою. Але КІ впливає на інші сфери життя, про які ви не здогадувались. Наприклад, на отримання високої посади, можливості працювати в державних установах або виїзд за кордон. Так, вам можуть заборонити перетин кордону через непогашені борги. Також банк відмовить вам в кредитному ліміті на карточці та ви втратите свій статус надійного позичальника.

Як покращити кредитну історію?

Перекрийте свої борги

Так, іноді ми заходимо в глухий кут та не знаємо як розрахуватися з боргами. В такій ситуації краще знайти знайомого, який би позичив вам гроші. Таким чином ви зможете перекрити попередні борги та значно зекономити на штрафах та відсотках.

Оформіть пролонгацію

Ця порада стосується кредитів у МФО. Як стверджують експерти з Loando, пролонгація дозволяє безкоштовно відтермінувати сплату кредиту до 30 днів. Все, що для цього потрібно — погасити вже нагорілі відсотки та активувати послугу в особистому кабінеті.

Важливо: навіть, якщо кредитор не піднімає відсоток протягом перших 3 днів прострочки, ці дані потрапляють у вашу КІ. Тож краще перестрахуватись та оформити пролонгацію.

Рефінансуйте борг

Рефінансування дозволяє отримати новий кредит, щоб перекрити попередній. Такий метод допомагає зекономити на штрафах та сплачувати менші відсотки. Скористатись послугою можна у будь-якій фінансовій організації.

Візьміть кредит в МФО

Цей варіант можна назвати “клин клином”. Отже, візьміть онлайн позику в будь-якій мікрокредитній організації та погасіть її вчасно. Кілька повторень, і ваш кредитний рейтинг потрішки відновлюється. Річ у тому, що КІ формується на основі останніх кредитів. Якщо вони успішно закриті – вашу репутацію відновлено!

В цілому оформлення кредиту займе до 15 хвилин, а з документів достатньо паспорту, ідентифікаційного коду та номеру телефону. Заявка розглядається протягом 5-ти хвилин, а гроші приходять миттєво.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии