Маленькому маріупольцю потрібна допомога!

6-річному маріупольцю Давиду Цимбалу змалечку діагностували ДЦП, також у дитини постійні епілептичні напади, які потребують дороговартісного лікування. Хлопчик проходив обстеження у спеціалізованій лікарні "Охматдит", проте там йому не змогли допомогти й направили на лікування епілепсії до Туреччини. Батьки просять про допомогу в зборі коштів.

Давид - третя дитина у сім'ї. Народився з порушенням функцій головного мозку, внутрішньоутробною затримкою розвитку та паралічом лицьового нерва.

Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-1

"З 7 місяців Давид проходив лікування дорогими препаратами, а в 1,5 роки лікарі пропонували зробити МРТ і поставити діагноз ДЦП. У нас земля з-під ніг йшла, коли ми чули цей діагноз і що дитина у нас з інвалідністю", - розповідає мама Давида Тетяна Цимбал.

Перше МРТ зробили у 5 років і відразу за його результатами поставили нижній парапарез (параліч). Через рік стан Давида став погіршувати через стрімкий ріст і почастішали епілептичні напади.

У липні цього року батьки возили дитину на обстеження та лікування у київську дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдит". Після МРТ і консиліуму лікарів-неврологів хлопчику остаточно поставили діагноз ДЦП. Проте часті епілептичні напади можна вилікувати.

"У Києві з цим допомогти не змогли, проте направили у турецьку клініку. Обстеження та призначення лікування епілепсії там коштує 4000 доларів. У нас таких коштів немає. Просимо допомоги у небайдужих", - говорить мама хлопчика.

Картка ПриватБанк мами Тетяни Цимбал - 4149499145285704,

Картка МоноБанк тата Євгенія Цимбала - 4441114421972074

Телефон для зв'язку мами Давида – 096 871 55 77

Телефон бабусі хлопчика Валентини Василівни – 067 142 78 73

Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-2 Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-3 Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-4

Документ з цінами на процедури турецької клініки. Сума виходить більше 4000 доларів.

Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-5 Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-6 Маленькому маріупольцю потрібна допомога!, фото-7
Мариуполь помощь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии