• Главная
  • Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО
15:31, 6 сентября 2021 г.
2
Надежный источник

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО

Сьогодні маріупольські паралімпійці повернулися з олімпіади в Токіо. На залізничному вокзалі їх гаряче зустріли родичі та друзі, а також журналісти й представники місцевої влади.

Маріупольські плавці Данило Чуфаров, Ярина Матло та Олександр Комаров стали першими учасниками Паралімпіади, які повернулися з неї додому. Ярослав Семененко та Василь Крайнік приїдуть пізніше.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-1

Всього у Паралімпіаді взяли участь 5 маріупольців, всі з них - плавці.

Ярина Матло привезла бронзову медаль, яку завоювала в запливі на 100 м брасом серед спортсменів з вадами зору.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-2

Василь Крайнік теж везе до Маріуполя бронзову медаль, яку взяв на дистанції 200 м комплексним плаванням.

Данило Чуфаров та Олександр Комаров стали шостими у своїх категоріях, а Ярослав Семененко четвертим.

Олександр Комаров, який змагався серед плавців з порушеннями опорно-рухового апарату, розповів журналістам, що на Паралімпіаді в Токіо все було в новинку через карантинні обмеження. Для нього це вже третій досвід змагань такого високого рівня.

По прильоту в аеропорт Токіо спортсменів протримали 5 годин через різні бюрократичні процедури. У Паралімпійському селищі їх попросили встановити мобільний додаток, через який кожного дня потрібно було повідомляти про своє самопочуття.

Також кожного дня здавали ПЛР-тести. З селища виходити було не можна, у басейн возили на автобусі. Самі змагання були без глядачів, але можна було знаходитись учасникам з команди однієї країни. Таким чином, ми підтримували один одного", - ділиться враженнями Олександр Комаров.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-5

Найяскравіший спогад в Олександра із попередньої Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро, як він сам говорить, атмосфера басейну. "Стояв гул, вболівальники підтримували так гучно, що все всередині під час запливу пульсувало. А цього разу на змаганнях в Токіо стояла дуже незвична тиша", - пояснює паралімпієць.

Більшу частину року титуловані українські спортсмени проводять на спортивних зборах в інших містах. "У цьому році з 8 січня і до самих Паралімпійських ігор ми знаходилися на зборах. Там якраз створювалися умови, щоб команда України гарно підготувалася", - розповідає спортсмен.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-6

Олександр Комаров сподівається, що з відновленням роботи маріупольського басейну "Нептун", з'явиться ще більше дітей, які будуть займатися та показувати високі результати.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-7

Для маріупольця Данила Чуфарова ці Паралімпійські ігри стали четвертими.

Паралімпіада була незвичною через постійні карантинні обмеження. Окрім суворої гігієни та масочного режиму, організатори змагань намагалися мінімізувати контакти учасників. Спортсмени з однієї країни не могли спілкуватися з спортсменами інших країн. У селищі не було жодної розважальної зони, щоб учасники не скупчувалися. Але ми й не думали про розваги, всі були налаштовані на гарні результати своїх запливів. Двічі на день ми тренувалися в басейні", - згадує Данило Чуфаров.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-8

У Паралімпіаді в Токіо брала участь й дружина Данила - Ярина Матло. Про її результати, за його словами, він завжди переживає набагато більше, ніж за свої. Так само й щодо успіхів - більше радіє її перемогам.

Для Ярини Матло ця Паралімпіада теж четверта, а бронзова медаль з Паралімпійських ігор вже третя (було також і срібло на Паралімпіаді 2016 року).

Не очікувала, що так багато людей зустрінуть нас в рідному місті. Щиро радію за нас усіх, тому що хлопці доклали не менше зусиль, ніж я, просто мені трохи більше пощастило", - говорить Ярина.

Маріуполь помпезно зустрів учасників Паралімпіади, - ФОТО, фото-9

Усім нашим паралімпійцям управління молоді та спорту подарувало не лише квіти, а й спортивні подарунки. Також плавці Ярина Матло й Василь Крайнік отримають від міста премію у розмірі 66 тис. грн за виборені медалі.

Читайте також: Мариупольские паралимпийцы завоевали первую медаль в Токио, - ФОТО

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мариуполь #олимпиада #Токил #плавцы

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Victoriya Yefimenko
6 сентября 2021 г., 19:52
Браво ребятам!
Вован
7 сентября 2021 г., 16:44
А на день города за пять часов заплатим почти четыре миллиона грн. Накукуя?
Объявления
live comments feed...