У Маріуполі на площі Воїнів-визволителів перефарбували георгіївську стрічку у національні кольори, - ФОТОФАКТ

Вчора ввечері, 30 серпня, члени партії "Сила Людей" та інші активісти Маріуполя пофарбували плитку у кольорах георгіївської стрічки на площі Воїнів-визволителів у синій та жовтий кольори.

У Маріуполі на площі Воїнів-визволителів перефарбували георгіївську стрічку у національні кольори, - ФОТОФАКТ, фото-1

Як пояснює одна з учасниць акції Олена Золотарьова: "Коларадській стрічці в Маріуполі не місце, бо з нею саме вбивали і намагались зруйнувати мою країну".

Маріуполець Олексій Дідаш додає: "Дяка Богу, що ми живемо не в окупованій території України: там, де шанується та стрічка, що була. У нас діє закон про символіку, у тому числі й про цю стрічку, яка заборонена! Тому люди виправили порушення законодавства України".

Нагадаємо, що у квітні цього року інші маріупольські активісти намагалися зафарбувати цю ж стрічку, проте доволі швидко у них закінчилася в балончиках фарба.

Зазначимо, що Верховна Рада України ще 4 роки тому ввела адміністративну відповідальність за публічну демонстрацію і виготовлення георгіївської стрічки. Передбачено штраф у розмірі від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і конфіскація стрічки або предметів, на яких вона була зображена.

Читайте також: Мариупольские активисты пытались закрасить георгиевскую ленту на площади,- ФОТО

Ворота до моря "попросили" маріупольську чиновницю знести їх, - ФОТОФАКТ

Мариуполь георгиевская ленточка флаг Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии