• Головна
  • Чому необхідно прочитати класику пригодницької української літератури: «Тореадори з Васюківки» детально описано в цій статті
Новини компаній
16:00, 30 серпня 2021 р.

Чому необхідно прочитати класику пригодницької української літератури: «Тореадори з Васюківки» детально описано в цій статті

Новини компаній

1. Класика пригодницької української літератури: «Тореадори з Васюківки»

Чому необхідно прочитати класику пригодницької української літератури: «Тореадори з Васюківки»  детально описано в цій статті, фото-1

У літературі вже багато було написано про дружбу, але так дотепно й захопливо, як про це розповів Всеволод Нестайко, вдається не всякому. Вже перші сторінки роману для підлітків «Тореадори з Васюківки» одразу затягують у вир веселих пригод двох бешкетників. В інтернет-магазині Yakaboo, ви зможете придбати чудовий примірник книги «Тореадори з Васюківки».

Оператори найбільшої книжкової платформи України Yakaboo приймають замовлення за номером: 0(800)-600-505. Сама книгарня знаходиться в Києві, на Хрещатику, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Класик сучасної української дитячої літератури

Всеволод Нестайко — автор, твори якого навіюють спогади дитинства. Він один з найбільш затребуваних дитячих письменників, чиї роботи просякнуті надзвичайними пригодами та захопливими сюжетами.

Чому ж книги автора такі популярні:

  • відмінний гумор і яскраві герої;
  • його манера письма, яка впізнається з перших рядків;
  • веселі персонажі, з якими самому хочеться подружитись;
  • історії зрозумілі й близькі дітям.

Одна з його найпопулярніших робіт «Тореадори з Васюківки» по праву може вважатися культовим твором та класикою української літератури.

Головні герої Павлуша та Ява

Хлопці, навколо яких і закручується сюжет книги – підлітки-бешкетники Ява та Павло. Протягом усього роману ми йдемо разом з ними, занурюючись у їхні веселі пригоди. Малі пройдисвіти, здається, готові на все, щоб їхні імена назавжди закарбувались у пам’яті жителів рідного села. Метро зі станціями «Клуня» — «Крива груша» прокласти — залюбки! Перетворити звичайну поїздку з класом до Києва у справжню шпигунську драму — готово!

Сюжет роману та події

Події застають нас у непролазних бур’янах, де лежать, зачаївши дихання, двоє «знайдибід». Дід Яви, котрий не раз ставав свідком їхніх подвигів, шукає їх, щоб дати їм путньої поради й добрячої прочуханки.

Але хто зупинить двох тореадорів, що збираються організувати бій биків, щоб пристрасть Іспанії сколихнула усю Васюківку? І не біда, що биків немає, а лише корова, якій невтямки основна концепція кориди. Друзі готові на здолання будь-якої неприємності. Але якщо проблеми не існує, завжди раді її знайти.

Чому необхідно прочитати

Читати про походеньки двох нерозлучних друзів буде цікаво не тільки школярам, але й дорослим. Автор з особливим гумором веде оповідь від імені когось із персонажів. Твір не раз змусить усміхнутись, адже Ява та Павло ще ті вигадники! Герої дуже легкі на підйом – чи метро під свинарником вирити, чи за шпигунами слідкувати, чи просто затівати щось за клунею – хлопці готові до всього.

Чому необхідно прочитати класику пригодницької української літератури: «Тореадори з Васюківки»  детально описано в цій статті, фото-2

Yakaboo дає вам можливість придбати цей чудовий примірник. Подаруйте можливість собі та своїм дітям зарядитися чудовим настроєм та досхочу насміятись. Читати завжди ок!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...