• Головна
  • В Маріуполі немає роботи для Молоді?
Новини компаній
18:00, 17 серпня 2021 р.

В Маріуполі немає роботи для Молоді?

Новини компаній

А в Моко піці - є! Відкриваємо вільні вакансії для молодих, перспективних та цілеспрямованих!

Можливо, з вас вийде крутий піцамейкер або інструктор, що навчає стажистів, керуючий зміною або навіть керуючий всією нашою піцерією!

Зацікавило?

Кожен може прийти до нас без досвіду та стати справжнім профі.

Це цілком можливо у нашій команді. Ми навчимо всьому з нуля, достатньо пройти навчання, стажування, та вивчити правила аби працювати на рівних з досвідченими колегами. Доречі, боятись, що згаєте час на навчання, не варто. Стажування новачків оплачується.

В Маріуполі немає роботи для Молоді?, фото-1

Наша компанія не має системи штрафів, адже ми не хочемо демотивувати співробітників. Ми всі іноді помиляємося і це нормально!

Проте, у нас добре розвинений зворотній зв‘язок для співробітників, стандарти та взаємодопомога. Для тих робітників які вважають себе піцамейкерами - профі, проводимо змагання з приготування піци, де переможці отримують грошові заохочення. 

Моко піца — це не просто ресторан швидкого харчування, а компанія, де кожен працівник може бути самим собою та постійно розвиватися, навчатися чомусь новому, знайти однодумців та нових друзів!

Отже, вже за місяць роботи в Моко, ви дізнаєтесь секрети приготування справжньої американської піци,  навчитесь робити найкрутіші коктейлі, та створювати атмосферу, яку так цінують наші гості.

Якщо вас зацікавила можливість стати частиною нашої великої, молодої та дружньої сім‘ї, тоді вам до нас! Чекаємо за адресою пр-т Миру, 87Б. Приходьте та заповнюйте анкету на касі піцерії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Работа мариуполь
live comments feed...