• Головна
  • Як розпочати або розвинути власний бізнес: історії успіху випускників-стипендіатів з Маріуполя
Новини компаній
15:00, 11 серпня 2021 р.

Як розпочати або розвинути власний бізнес: історії успіху випускників-стипендіатів з Маріуполя

Новини компаній

Beetroot Academy навчає тих, хто хоче створити чи розпочати власний бізнес в цифровій економіці. В рамках стипендійної програми за підтримки Швеції відкрито набір на курс Підприємництва в Маріуполі. Нові групи стартують вже цього серпня. Розповідаємо про випускників попередніх наборів та їх успіхи. 

На курсі з Підприємництва стипендіати з Маріуполя вчились валідувати ідеї, формувати ціннісну пропозицію, досліджувати конкурентів, працювати з Business Model Canvas та багато іншого. Вони опрацювали свою ідею, етапи її реалізації та зробили перші кроки по запуску або розвитку бізнесу разом з викладачем-практиком, Катериною Файновською. В 2020 році стипендійні групи складались з 80% жінок та 60-65% вже діючих підприємців, що прийшли розвинути свій бізнес. 

Терещенков Євгеній працює у сфері металургії, а також паралельно займається власною справою - розробкою веб-сайтів. На курс він прийшов, щоб дізнатись як розвинути бізнес, системно підійти до ідеї, отримати нові знайомства та спільноту. Під час курсу Євгеній розібрався із розробкою портрету цільової аудиторії та плануванням роботи під її потреби. Втіливши ці знання на практиці, Євгеній помітив, що бізнес почав приносити більше лідів після адаптації під цільову аудиторію. 

Курс допоміг йому побачити, як працюють інші підприємці, адже у всіх різні напрями, інсайти та моделі. Студенти розповідали про свій досвід та радили один одному, сформувавши спільноту для взаємного розвитку. За словами Євгенія, “бізнес може розвиватись тільки в здоровому конкурентоспроможному середовищі, де всі один одному допомагають, і тільки тоді наші продукти стають кращими”.

Ракитянська Анна займається психологією для жінок, проводить тренінги та різноманітні події на дану тематику. Курс з Підприємництва допоміг їй мислити масштабніше, здобути нових друзів та надихнутись на звершення. Анна навчилась, як зробити MVP для своєї ідеї. Вона запустила безкоштовний телеграм-канал Сама собі психолог, що вже об’єднує 249 жінок, де викладає корисні психологічні вправи для нормалізації психоемоційного стану.

Крім того, Анна розробляє свій онлайн-курс з психології, для якого наразі збирає команду (якщо нас читають розробники лендінгів, юристи, консультанти, яким було б цікаво долучитись, будь ласка, пишіть, ми вас зв’яжемо з Анною). Курс для випускниці став “способом скласти план подальших дій, надихнутись людьми, які вже мають бізнес, та отримати підтримку”.

Ворожцова Альона, масажист-косметолог, прийшла на курс з бажанням відкрити свій салон краси. Карантин вніс свої правки та, зрозумівши всі ризики, під час навчання в Академії Альона створила курс "самомасаж обличчя вдома". Це допомогло їй монетизувати свої послуги на якіснішому рівні. В умовах пандемії курс проходив онлайн, за рахунок чого дозволив заробляти, перебуваючи в безпеці. 

“Я вважаю, що навчання на курсі з Підприємництва було найбільш правильним рішенням в моєму житті, адже повністю змінилось моє мислення та з’явилось розуміння того, як це - бути власницею бізнесу”.  Тепер Альона будь-який проєкт прораховує по методу Петлі, який ми практикуємо на курсі. Крім того, вона відзначає важливість спільноти підприємців та менторів, які вже пройшли даний шлях та можуть поділитись знаннями.

Маєте ідею власного бізнесу або хочете розвинути наявну? Маєте базове розуміння планування процесів та підходів до розв’язання проблем? Наступні групи стипендійної програми за підтримки Швеції стартують вже цього серпня. Студенти отримають стипендію, яка покриває 90% від вартості навчання, а самостійно сплачують 10%.

Детальніше про вимоги та як податись на стипендію:

https://beetroot.academy/news/scholarships/stypendia-pidpriemnictvo/


Детальніше про курс: https://beetroot.academy/courses/online/entrepreneurship

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...