• Головна
  • В Украине разрешили прививать от ковида детей с 12 лет
16:01, 9 серпня 2021 р.

В Украине разрешили прививать от ковида детей с 12 лет

Министерство охраны здоровья разрешило использовать вакцину  Pfizer-BioNTech для вакцинации детей в возрасте от 12 лет.

Об этом 0629 сообщили в мариупольском филиале Донецкого областного центра по контролю и профилактике болезней МОЗ. 

«Враховуючи наявні наукові дослідження, рекомендації ВООЗ та відповідні зміни до інструкції вакцини Comirnaty/  Pfizer-BioNTech, цей препарат дозволено використовувати дітям віком від 12 років в Україні в разі, якщо  дитина  має високі ризики важкого перебігу та розвитку ускладнень після хвороби на COVID-19 через супутні хвороби та не має протипоказань до вакцинації; з метою об’єднання сім’ї виїжджає до країни, де для перетину кордону необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19; виїжджає на навчання в країну, де для перетину кордону або для навчання необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію;  є учасником міжнародних спортивних змагань або інших заходів у країні, де для перетину кордону або для участі в заході необхідне міжнародне свідоцтво про вакцинацію або  сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19; приїхала з іншої країни, де вона отримала першу дозу вакцини Comirnaty/Pfizer та має документи на підтвердження цього», - говорится в сообщении.

Детям от 12 лет и старше вводят 2 дозы по 0,3 мл вакцины Comirnaty / Pfizer-BioNTech с интервалом в 21-28 дней. Необходимо соблюдать 14-дневный интервал между введением вакцины от COVID-19 и вакцины против других болезней, за исключением экстренной вакцинации.

Вакцинация детей с онкопатологией, переболевших COVID-19, должна проводиться независимо от срока, прошедшего после перенесенного COVID-19. Приоритет в вакцинации против COVID-19 любой доступной вакциной имеют лица, постоянно проживающие вместе с маломобильным ребенком или ухаживают за ним. 

Читайте также: Почему Мариуполь отстает от других городов по вакцинации, и какие больницы - чемпионы в прививках от ковида

Метинвест дарит три выходных дня тем, кто вакцинируется от ковида

Дельта в Донецке. В Мариуполе – резкий скачок заболеваемости COVID. Министр образования назвал условия перехода на дистанционку

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ombra
11 серпня 2021 р., 13:40
Они там не офигели?  Экпериментальную вакцину детям колоть. Своим колите , коновалы хреновы !!!
live comments feed...