Бій за вклад: як пенсіонерка повернула свої гроші

Пенсіонерка Тетяна Тарланова звернулася в редакцію 0629 на початку травня. Вона розповіла про страхову компанію, куди за 4 роки вклала 10 тис. грн, а коли захотіла забрати вклад, то виявилося, що віддадуть не більше, ніж 2 тис. грн. Після публікації на сайті 0629.com.ua історії пані Тетяни з нею сконтактувала адвокатка, яка допомогла без суду забрати половину суми від внесених коштів.

З 2013 року по 2017 рік жінка віддала страховій компанії 10 тис. грн, потім перевела 5500 грн. (сума, яка лишилася від попереднього вкладу) до недержавного пенсійного фонду, почекала ще 4 роки, але її вклад лише удвічі зменшився.

Тетяна Іванівна говорила фонду, що звертатиметься до суду, проте у компанії їй відповіли, що не бояться цього, бо знають, що у пані Тетяни немає грошей на адвокатів.

0629 у своєму матеріалі про історію пані Тетяни попросили відгукнутися небайдужих адвокатів, щоб допомогти жінці отримати свої гроші. На наш заклик відгукнулася адвокат Анна Гаврилова, яка взялася безкоштовно допомогти 63-річній пенсіонерці.

Анна Гаврилова за 2 місяці роботи допомогла Тетяні Тарлановій отримати половину від всіх внесених нею коштів - 5 тис. грн. Тобто всю першопочаткову суму вкладу у недержавний пенсійний фонд. Вчора, 22 липня, Тетяна Іванівна отримала свої гроші, які думала, що вже ніколи не побачить.

Тим, кого спіткала неприємна ситуація, закликаємо не опускати руки, а шукати шляхи вирішення проблеми. Завжди є небайдужі люди, які відгукнуться.

Читайте також: "Я вже на межі інфаркту, дурять мене й дурять". В Маріуполі пенсіонерка попалася на вудку страхової компанії

мариуполь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии