Підсумки конкурсу за програмою Scholarship від клініки Лукашука

Для того щоб отримати вищу освіту необхідно володіти не тільки інтелектуальними, а й фінансовими ресурсами. Саме тому, навіть перспективна і талановита молодь не завжди може дозволити собі отримувати кращі знання і професійні навички в ВУЗах. Частково поліпшити дану ситуацію допомагає програма Scholarship.

Опис проекту

Scholarship – дарує унікальну можливість кожному студенту обміняти свої знання на фінансову підтримку, що дозволяє продовжити навчання. Студенти усіх факультетів і спеціалізацій в рівній мірі можуть взяти участь в даному проекті. Головною мотивацією даного конкурсу є не тільки фінансова нагорода, а й можливість вдосконалення себе в професійній сфері. 

Трьом переможцям конкурсу видаються сертифікати на зарахування певної грошової суми. Зазначена кількість грошових коштів зараховується на рахунок навчального закладу, після чого витрачається на оплату навчання студента. 

Умовою участі в проекті є написання унікальної статті на вільну тему, але при цьому стаття повинна повною мірою відображати суть теми і бути грамотною. 

Студенту необхідно доступно викладати свої думки, оперувати фактами та цифрами. Завдяки проекту Scholarship студент може частково оплатити власну освіту, потрапити на стажування в солідну компанію, а також удосконалюватися в професійному плані.

Результати конкурсного відбору

Створена комісія проводить об'єктивну оцінку всіх представлених робіт, і за результатами визначає трійку переможців. Організатори проекту склали короткий перелік найбільш актуальних тем, рекомендованих до розгляду:

  1. Дентальна імплантація. Матеріали, компоненти і їх вплив на здоров'я людини.

  2. Вплив патогенних мікроорганізмів в порожнині рота на фізичний і психологічний стан здоров'я.

  3. Інноваційні матеріали, технології та методи роботи в стоматології.

У приміщенні клініки Лукашука, 18 березня 2021 року відбулося нагородження 3-х переможців даного конкурсу. 

Почесне перше місце зайняла Анна Довгань, студентка медичного коледжу А.А. Богомольця, що отримала компенсацію в розмірі 15000 грн. 

Друге місце зайняла Семенець Вероніка, яка є студенткою Київського університету імені Бориса Грінченка, і отримала сертифікат номіналом 7000 грн. 

Третє місце дісталося Литовченко Віталію, студенту Київського університету імені О.О. Богомольця. Розмір премії становив 5000 грн. 

Тепер талановиті та перспективні студенти зможуть продовжити своє навчання і в майбутньому, можливо, вести трудову діяльність в клініці Лукашука.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии