Всі за книжками! У Маріуполі пройде масштабний фестиваль "Open Book"

На три дні Маріуполь стане морем книжок і нових вражень.30 липня-1 серпня на Театральній площі пройде масштабний книжковий фестиваль "Mariupol Open Book", який відзначиться не лише книжками.

Головною локацією фестивлаю стане Театральна площа, яка перетвориться у ярмарок з книжковими стендами дорослої, дитячої та мистецької літератури. Тут же буде розташована вулична сцена з вечірньою програмою літературних зустрічей та музичних заходів.

У рамках фестивалю очікується близько 30 українських видавництв із найсвіжішими книжковими новинками.

Всі за книжками! У Маріуполі пройде масштабний фестиваль "Open Book", фото-1

Доросла програма складатиметься з освітніх заходів, зустрічей з сучасними письменниками, презентацій нових книжок та поетичних вечорів. Зокрема, презентація книжки "Я змішаю твою кров з вугіллям. Зрозуміти український Схід" Олександра Мехеда, розмови про комікси та науково-популярну літературу, поетичні читання від Артема Полежаки, перформанс "Тюремна пісня" ветеранки і поетки Олени Герасим‘юк й багато іншого. Також маріупольці зможуть відвідати виставку ілюстрацій та сфотографуватися на книжкових фотозонах.

Окрема програма буде для дітей різного віку: читання казок, книжкові квести, письменницькі майстер-класи для підлітків від формації Teenside, зустріч із Ольгою Купріян і обговорення її книжки для підлітків "Щоденник Лоли" за відомим тінейджерським серіалом "Школа" та багато іншого.

Загалом заплановано понад 60 літературних подій на шести локаціях міста з десятками учасників: автори, блогери, журналісти, видавці, художники та ілюстратори.

Нагадаємо, що в Маріуполі не вперше проходитиме книжковий фестиваль. У квітні 2018 року відбулася "Книжкова толока" за участю найпопулярніших книжкових видавництв та сучасних українських письменників й поетів. Тоді "Книжкову толоку" відвідало більше 3 тис. маріупольців.

Читайте також: Толклась толока. Фоторепортаж с первого международного книжного фестиваля в Мариуполе (ФОТО+ВИДЕО)

книги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии